Різдвяна свічка допоможе зібрати кошти для потребуючих дітей

Різдвяна свічка – щорічна всеукраїнська благодійна акція Карітасу України, що об’єднує людей по всій країні у їх меті допомогти дітям, які опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах.Цього ...

свічка (2)
Різдвяна свічка допоможе зібрати кошти для потребуючих дітей

Різдвяна свічка – щорічна всеукраїнська благодійна акція Карітасу України, що об’єднує людей по всій країні у їх меті допомогти дітям, які опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах.

Цього року акція відбудеться вже 15 раз та триватиме до кінця зимових свят.

Головна ідея акції «Різдвяна свічка»

- Розповсюдження свічок за благодійну пожертву для збору коштів на допомогу дітям-сиротам та малюкам з сімей, які опинились у кризі.

- Згуртування великої кількості людей різного віку, статі, соціального статусу, матеріального становища, місця проживання навколо спільної гарної справи.

- Різдвяна свічка – дарує тепло та об’єднує людей довкола ідеї милосердя.

Минулорічна акція запалила майже 124 тисячі свічок, що зігріли серця бенефіціарів Карітасу України – виручені кошти були направлені на оздоровлення дітей з родин, які опинилися у скруті.

Цього року придбати різдвяну свічку можна, як завжди, у всіх осередках Карітасу по Україні та в нашій благодійній крамничці.

Ми запрошуємо небайдужих громадян, представників бізнесу та неурядових організацій долучитись до цьогорічної акції та подарувати різдвяну казку тим дітям, які знаходячись у скруті та обмеженнях і все менше вірять у диво.

«Кожен може подарувати тепло своєї душі дітям, принести надію і світло для тих, хто сьогодні потребує нашої допомоги. Завдяки вашій підтримці у їхнє непросте життя також приходить свято», – Андрій Васькович, Президент Карітасу України.

Christmas-Candle-Poster-2018-724x1024


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

НАТО радіомарафон 2021 – програма четверта: Велика Британія

На Березанщині з’явилась перша гімназія… Ташинська

Як запровадити ефективне природокористування в громаді?

Як живеться громадам Львівської області, в яких ведеться видобуток газу?

Що є спільного між Шегинівською ОТГ та Перемишлем?

Оголошено переможців Всеукраїнського змагання з безпеки дорожнього руху