Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська

Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська обговорили 3 червня 2020 р. на нараді коаліці Громадська Префектура у цифровому форматі е-конференції.Учасниками ...

Додано:
frgn

image1-1024x576
Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська

Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська обговорили 3 червня 2020 р. на нараді коаліці Громадська Префектура у цифровому форматі е-конференції.

Учасниками зустрічі стали 5 представників коаліції #ГромадськаПрефектура, які обговорили результати моніторингівв в ефективності місцевих бюджетів на освіту, управління комунальним майном та енергозбереження. А саме:

По-перше, Про чотири з восьми рекомендацій громадських префектів ВО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії у сфері управління комунального майна, що почули  у вознесенській міської раді.

По-друге, Про чотири моніторинги ефективності видатків бюджету Миколаєва:

  • ГО «Фонд ініціативного розвитку», що презентував результати моніторингу  ефективності інвестицій бюджету в енергозбереження у м. Миколаєві. Пост- реліз е-конференції коаліції, що відбулась 22 травня на базі Експертно-громадської ради миколаївського міськвиконкому.
  • ОСН «Ялти», що запросив миколаївську громадськість, депутатів і посадовців обговорити результати моніторингу ефективності бюджетних видатків на боротьбу зі стихійними звалищами у Заводському районі м. Миколаєва. Анонс – е-конференції , що відбудеться 11 червня на на базі Експертно-громадської ради миколаївського міськвиконкому
  • ГО «Учбово-методичний центр захисту прав людини» та ІГ «Антикорупційни ініціативи Миколаївщини», що запросили миколаївську громадськість, депутатів і посадовців обговорити результати моніторингу ефективності видатків  миколаївців на капітальні ремонти та освітні послуги. Анонс – е-конференціїїї  , що відбудеться 17 червня на базі Експертно-громадської ради миколаївського міськвиконкому.

Так триває підготовка пакету рекомендацій, що будуть оформлені як проекти доручень місцевих голів від коаліції Громадська Префектура та/або громадських дорадчих органів при виконавчих органах місцевого самоврядування.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Е-конференція відбулась в рамках проекту «Демократія та законність для ефективних місцевих бюджетів на півдні України» », який реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) за підтримки NED та в рамках діяльності коаліції «Громадська префектура»


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Асоціація дослідить стан розвитку громадського сектору Одещини

Ти є те, на що ти фандрейзиш

Громадські діячі Криму впроваджують механізм менторства над активістами

Молодь Чернігівщини знає як вплинути на якість життя в громаді

Безкоштовні бізнес-консультації для підприємців

Наступна громада Луганщини приєдналася до розбудови ефективних моделей комунікації