Результати дослідження стійкості та потреб ОГС, в межах проєкту Enroot resilience

Представляємо вам результати дослідження, проведеного в рамках проєкту Enroot Resilience. В дослідженні було опитано 80 представників різних громадських організацій, ініціатив, та зібрано багато ...

Додано:
Rostyslav Semka

Результати дослідження стійкості та потреб ОГС, в межах проєкту "Enroot resilience".
Результати дослідження стійкості та потреб ОГС, в межах проєкту Enroot resilience

Представляємо вам результати дослідження, проведеного в рамках проєкту Enroot Resilience. В дослідженні було опитано 80 представників різних громадських організацій, ініціатив, та зібрано багато цінної інформації!

Enroot Resilience

Enroot Resilience

Enroot Resilience

Enroot Resilience

Enroot Resilience

Enroot Resilience

Зібрана інформація надає загальний огляд стану та потреб громадських організацій, а також показує, які виклики вони зустрічають та які стратегії використовують для забезпечення своєї стійкості та розвитку.

Декілька головних висновків:

  1.  Організації відчувають значний вплив воєнного стану на свою стійкість та функціонування. Водночас збільшилась кількість грантових можливостей, проте фінансування залишається однією з найбільш важливих потреб організацій. Багато ОГС зазначили, що їм необхідна підтримка у залученні фінансових ресурсів та розробці стратегій залучення донорів..
  2.  Здатність організацій адаптуватися до змін і викликів є ключовим фактором їхньої стійкості. Організації, які зосереджуються на розвитку гнучких стратегій та пошуку нових можливостей, можуть масштабуватись та відчувають себе більш впевненими.
  3.  Розвиток лідерських навичок та організаційних здібностей є необхідними для забезпечення стійкості та розвитку ОГС. Учасники висловили потребу в навчанні та підтримці для підвищення своїх лідерських компетенцій та вміння ефективно керувати організацією. 

Ці результати є важливим кроком для майбутньої роботи проєкту Enroot Resilience. Засновуючись на цих результатах, планується розробити інформаційну кампанію та відеокурс, які допоможуть підтримати організації та сприяти вирішенню їхніх потреб.

Разом ми змінюємо світ!

Проєкт  «Enroot Resilience» здійснюється за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

#EnrootResilience #Дослідження #EaPCivilSociety #EaPFellow #CivilSocietyFellows #StandWithUkraine 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання