Ремонт в “Артеку” зробить фірма, пов’язана з рейдерами

Верховна Рада ухвалила законопроект №3781, згідно з яким два дитячі центри - "Артек" і "Молода гвардія" - отримають додаткову державну підтримку на період карантину у зв'язку з епідемією ...

Screen Shot 2020-07-17 at 16.54.00
Ремонт в “Артеку” зробить фірма, пов’язана з рейдерами

Верховна Рада ухвалила законопроект №3781, згідно з яким два дитячі центри – “Артек” і “Молода гвардія” – отримають додаткову державну підтримку на період карантину у зв’язку з епідемією COVID-19.

Передбачається покриття витрат цих дитячих центрів на утримання об’єктів, оплату праці співробітників, обов’язкових податків і платежів, комунальних послуг тошо.

Однак, як йдеться у розслідуванні на платформі WikiInvestigation, у той час, коли у “Артеку” начебто бракує грошей на утримання своїх об’єктів, керівництво табору проводить капітальні ремонти спального корпусу, тенісного та волейбольного майданчиків. 

Два з цих підрядів – ремонт волейбольного та тенісного майданчиків – за спрощеною  отримала компанія ТОВ “ТБС-XXI”. А в результаті третьої спрощеної процедури закупівлі ця ж компанія змагалася з двома іншими – ТОВ “ТЕП-КЕПІТАЛ” та  ТОВ ВБК “Містобуд” – і також здобула перемогу, хоча її пропозиція не була найдешевшою. 

Компанія ТОВ “ТБС-XXI” зареєстрована у травні 2011 року. Засновник, кінцевий бенефіціар і директор цієї ТОВки – Кляус Станіслав Валерійович. Розмір статутного фонду компанії – лише 1 тисяча гривень. 

Якщо подивитися історію та зв’язки цієї компанії, то можна побачити цікаву деталь. Так, раніше Кляус Станіслав Валерійович був керівником Дочірнього підприємства “ТБС”. А саме ця компанія фігурувала у скандалі, коли Мінюст викрив рейдерську схему “віджиму” 52 столичних квартир. 

Інша ниточка пов”язує Кляуса з народним депутатом з Одещини Дмитром Голубовим. Він був керівником газети, власником якої був Дмитро Голубов.

А ще Станіслав Кляус керує низкою регіональних та міських організацій політичної партії “Молодь до влади”. Лідером партії є Валентин Скрипець. Той самий, який разом із народним депутатом Дмитром Голубовим володіли газетою, якою керував Станіслав Кляус. 

Нагадаємо, раніше МДЦ “Артек” вже фігурував у скандалі із закупівлями. Як встановили журналісти, фірма шурина директора «Артека» отримала замовлень від «Артеку» на 6 мільйонів.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Переможці конкурсу міні-грантів від ГО “Заходи” для громадських організацій, що працюють з ВПО у Хмельницькому

16 громад України візьмуть участь у навчанні від Фонду Східна Європа

БФ "Сонячний всесвіт" допомагає постраждалим сім'ям, які проживають у Київській області

"Нормальні пацани і тут перекантуються": благодійну документальну виставу про війну в Україні зіграли у Богуславі

«Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»: хто переміг у конкурсі наукових робіт?

Громади навчаються забезпечувати своїх жителів укриттями