Реалізація медичної реформи Білокуракинської об’єднаної громаді: виклики та переваги

Про хід реалізації медичної реформи та стратегічного бачення розвитку системи охорони здоров’я Білокуракинської селищної територіальної громаді йшлося під час другої інформаційної сесії в ...

Додано:
lekotan

медицина лікарі doctor
Реалізація медичної реформи Білокуракинської об’єднаної громаді: виклики та переваги

Про хід реалізації медичної реформи та стратегічного бачення розвитку системи охорони здоров’я Білокуракинської селищної територіальної громаді йшлося під час другої інформаційної сесії в Білокуракино. В заході взяли участь керівництво громади, працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги, старости, місцеві активісти та експерти ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини», які надають підтримку громаді в процесі впровадження стратегічних документів.

Під час заходу були представлені результати аналізу статистичної інформації стану речей в системі охорони здоров’я, яку попередньо зібрали у громаді експерти. На сьогоднішній день в громаді існує 14 об’єктів, підпорядкованих закладу первинної медичної допомоги в ОТГ: 2 амбулаторії та 12 ФАП. Відстань від  амбулаторії загальної практики сімейної медицини сягає від 11 до 25 хвилин (згідно наданих даних). Транспортне сполучення в усіх населених пунктах автобусне. Технічний стан будівель задовільний 10 із 14 критеріїв оцінки. Зараз заклад первинної медичної допомоги повинен виконати всі умови та шляхом перетворення в комунальне підприємство, отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики і укласти договір з Національною службою здоров’я України. В громаді проводиться активна кампанія щодо заключення декларацій мешканців з лікарями (біля 12 тис.).

Учасники озвучили власні думки щодо ситуації в реформуванні ,  запропонували власні ідеї та потреби для покращення матеріальної бази закладів охорони здоров’я для підвищення якості медичних послуг та їх доступності. Результати будуть опрацьовані для розробки стратегічного плану ефективного розвитку системи освіти в ОТГ.

Захід відбувся в рамках проекту «Будуємо успішну Білокуракинську селищну громаду разом! Другий етап.» за підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Про спроби посилення партійної диктатури в органах місцевого самоврядування в Україні

Ukrainian Volunteer Service проведе Школу Волонтерства у 14 містах України

Як проходить реформування освіти на місцевому рівні

«Детектор медіа» та ІМІ запускають механізм публічних скарг на медіа

Східне партнерство: цілі, інструменти та перспективи європейської політики для України (відео)

У Тернополі збереться молодь з 12-ти областей України