Разом піклуймось про воду

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Цей день є унікальною можливістю нагадати про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.Стан ...

Додано:
Nataliya Drozd

04
Разом піклуймось про воду

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Цей день є унікальною можливістю нагадати про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

Стан водних ресурсів, їх відтворення і якість безумовно залежать від режиму їх використання. Існуюча в Україні система управління водними ресурсами вимагає істотного поліпшення. Але вирішити проблеми річок без участі широких кіл зацікавлених сторін неможливо.

Вагомий внесок у справу збереження водних ресурсів зробить новий транскордонний проект з контролю води річки Дніпро, який розпочав свою діяльність в Чернігівській і Гомельській областях.

«Даний проект є комплексним, містить як соціальну так і технічну складову, так як ефективне управління неможливе без збору початкових даних» – говорить керівник проекту Анатолій Приступа з Чернігівського національного технологічного університету. «Саме для цього в рамках проекту будуть розроблені та споруджені дві сучасні вимірювальні станції, які передаватимуть інформацію про стан води в Дніпрі. Кожен бажаючий зможе через Інтернет переглянути рівень води, її якість, інші гідрометеорологічні показники, що сприятиме обізнаності населення про стан водних ресурсів».

Результатом реалізації проекту стане підвищення ефективності системи моніторингу гідрометеорологічних та екологічних параметрів транскордонних водних ресурсів басейну річки Дніпро.

Проект співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми територіального співробітництва Східного партнерства.

03040102


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Публічні обговорення — це не формальність, а механізм, який допомагає підвищити ефективність місцевої політики

Навчання в добу ШІ: виклики, етика і натхнення на вебсемінарі EDU-AI

В Україні продовжується моніторинг та пріоритизація перинатальної допомоги

Продовження навчання з WEPs: як подолати гендерний розрив в оплаті праці та підтримати професійний розвиток жінок

Громадська участь та кадрове забезпечення держслужби на деокупованих територіях

Від 49 до 56%: що продемонстрував Індекс доброврядності процесу відновлення у пілотних громадах Півдня і Півночі України