Пунктом обігріву в “буферній зоні” скористалися майже 7 тисяч осіб

Станом на 11 січня 2017 року пунктом обігріву в смт Станиця Луганська скористалися 6098 осіб. Із них 114 осіб – це інваліди, 43 – діти. 25 особам була надана перша допомога: вимірювання тиску, ...

Додано:
urcs

30885364983_347ddf70ae_b
Пунктом обігріву в “буферній зоні” скористалися майже 7 тисяч осіб

Станом на 11 січня 2017 року пунктом обігріву в смт Станиця Луганська скористалися 6098 осіб. Із них 114 осіб – це інваліди, 43 – діти. 25 особам була надана перша допомога: вимірювання тиску, обробка ран, накладення шини. Даний пункт обігріву Червоного Хреста в «буферній зоні» відкрився 5 грудня 2016 року, його діяльність всебічно підтримується Міжнародним Комітетом Червоного Хреста.

Щодня через нього проходить 100-150 чоловік, а у морозні дні на початку 2017 року кількість відвідувачів зросла до 400-500 людей на день. Близько 50% таких осіб – це люди похилого віку, в тому числі інваліди. Решта – матері з дітьми, які потребують обігріву та теплого пиття.

За словами заступника голови Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Лідії Загребіної, пункт працює з 8.00 до 16.00. На пункті обігріву працюють 8 волонтерів Червоного Хреста. Кожен день, включаючи вихідні дні, четверо волонтерів Червоного Хреста здійснюють свою діяльність задля забезпечення належного функціонування пункту і надання інформаційної, психологічної та першої допомоги людям, які перетинають пункт пропуску. Важливо, що також волонтери надають інформацію та друковані матеріали з відновлення родинних зв’язків (розшуку) та мінної безпеки.

Крім того, волонтери пропонують відвідувачам гарячий чай. За необхідності відвідувачі мають можливість скористатися пеленальним столиком і лавками для відпочинку.

Більше фото тут.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку