«Психологія людей під час війни: як жити і працювати в нових реаліях»: Prometheus відкриває реєстрацію

Prometheus відкриває реєстрацію на новий курс від Марка Лівіна та Іллі Полудьонного «Психологія людей під час війни: як жити і працювати в нових реаліях».Марк Лівін та Ілля Полудьонний, творці книги ...

FPAzGPKXoAgTHN2
«Психологія людей під час війни: як жити і працювати в нових реаліях»: Prometheus відкриває реєстрацію

Prometheus відкриває реєстрацію на новий курс від Марка Лівіна та Іллі Полудьонного «Психологія людей під час війни: як жити і працювати в нових реаліях».

Марк Лівін та Ілля Полудьонний, творці книги і подкасту «Простими словами», — про те, що переживають люди і бізнеси в період війни, а головне — як ефективно підтримати себе і свою команду в складні часи.

Що ви вивчите?

На курсі «Психологія людей під час війни: що ми зараз переживаємо» ви дізнаєтесь, як діагностувати шокову травму і подолати комплекс вцілілого, як впоратися з усім спектром емоцій, які нам доводиться проживати щоденно: злість, провина, сором, ненависть. Автори розкажуть, як організувати роботу команди максимально ефективно, щоб підтримати економіку країни, і як вести ділові комунікації під час війни про зарплати, скорочення і психологічну підтримку.

Із програмою курсу можна ознайомитися тут

Курс безкоштовний для ветеранів та ЗСУ.

10% прибутків від продажів буде перераховано на потреби ЗСУ. Залишок прибутків Prometheus буде направлено на розробку актуальних безкоштовних курсів.
 
Реєстрація тут.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство