Психологічні тренінги для 60+ пройшли в соціально-культурному центрі “Подвір’я”

Позаду два цикли тренінгів, направлених на психологічну підтримку людей старшого віку. Під дбайливим керівництвом наших досвідчених психологів Лариси Сушко та Олени Данилюк учасники проєкту крок за ...

Додано:
SOSSHTAB

арттерапія
Психологічні тренінги для 60+ пройшли в соціально-культурному центрі “Подвір’я”

Позаду два цикли тренінгів, направлених на психологічну підтримку людей старшого віку. Під дбайливим керівництвом наших досвідчених психологів Лариси Сушко та Олени Данилюк учасники проєкту крок за кроком опанували програму “Подолання травми. Техніки зцілення”. 

Протягом 10-ти занять учасниці заходу знайомилися, спілкувалися, разом вивчали доступні і дієві техніки самодопомоги. А ще вони змогли знайти друзів зі спільними поглядами, цінностями, інтересами. 

Ми пишаємося нашими учасницями, які готові знайомитися з новим, навчатися, розвиватися, ставати ціліснішими, працювати над собою, щоб бути щасливими. Завдяки тренінгам, вони відчули опору в самих собі і допомогли стати сильнішими іншим. 

Раїса, ВПО: “Дякую нашим чудовим психологиням, вони дали нам стільки корисних технік! Тепер ми озброєні, поборемо стрес без проблем!”

Любов, місцева: “Чудово, що тут зібралися і місцеві жінки, і ВПО. Ми стали краще розуміти і себе, і інших, ми доповнюємо одна одну, у єдності наша сила. Дякую всім, хто долучився!”

Соціально-культурний центр “Подвір’я” розташований за адресою вул. Лесі Українки, 99, м. Кам’янець-Подільський. Телефон 0673844344

Проведення заходів у Соціально-культурному центрі “Подвір’я” стало можливим у межах програми Єднання заради дії, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю БО “БФ “СОС ШТАБ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОБОРОНИ” та необов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

Дизайн без названияДизайн без названия (1)


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи