Психологічна підтримка дітей та дорослих в громадах Чернігівщини

В Менській, Холминській та Корюківській громадах в 2024 році з'являться 10 арт-терапевтичних кімнат, в яких зустрічі і заняття проводитимуть місцеві психологи і педагоги. Вони будуть допомагати  ...

Психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах війни в громадах Чернігівської області (4)
Психологічна підтримка дітей та дорослих в громадах Чернігівщини

В Менській, Холминській та Корюківській громадах в 2024 році з’являться 10 арт-терапевтичних кімнат, в яких зустрічі і заняття проводитимуть місцеві психологи і педагоги. Вони будуть допомагати  дітям і батькам з постраждалих від війни громад подолати емоційні та психологічні наслідки пережитого. 

Такі головні завдання проєкту «Психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах війни в громадах Чернігівської області», що виконується Спілкою «Громадські Ініціативи України», у межах програми CLEAR.

На першому етапі реалізації проєкту 40 психологів та педагогів з Менської, Холминської та Корюківської громад пройдуть фахове навчання для оволодіння новими методиками надання психологічної підтримки із застосуванням арт-терапевтичних методик. Паралельно в громадах відбуватиметься облаштування кімнат для створення комфортних умов в роботі з місцевими жителями. 

Важливо, щоб кожна дитина і доросла людина, які перебувають у стані дистресу мали можливість отримати психологічну підтримку, відчути спокій і здатність упоратися у складній ситуації та приймати обґрунтовані рішення. Саме в цьому допоможуть  арт-терапевтичні методики, з якими будуть працювати навчені нами педагоги і психологи місцевих шкіл, – розповідає керівниця проєкту Неля Лавриненко. 

До кінця 2024 року проєктом планується надати психологічну підтримку через заняття арт-терапією не менше як для 500 дітей та 600 дорослих. 

Така діяльність на Чернігівщині реалізується Спілкою “Громадські ініціативи України” з 2022 року. За попередній період вдалося відкрити аналогічні арт-кімнати в Іванівській, Сосницькій та частині Корюківської громад та надати психологічну підтримку понад тисячі дітей та дорослих.  

***

Проєкт «Психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах війни» реалізує Спілка «Громадські Ініціативи України» у Корюківській, Менській, Холминський, Сосницькій та Іванівській громадах Чернігівської області у межах Програми CLEAR, яка впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID’s BHA).


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Для жінок, які постраждали від домашнього насильства, в м. Кривий Ріг організовується навчання за новими спеціальностями

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів