«Приречені не мовчати»: фільм про амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу»

Четвертий рік проєкту «Голос жінки має силу» добігає кінця. За чотири роки «Голос жінки» зміцнів, розширився і переріс у Національну програму з соціально-економічного захисту внутрішньо переміщених ...

Додано:
Iuliia Panchenko

rolap_gor
«Приречені не мовчати»: фільм про амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу»

Четвертий рік проєкту «Голос жінки має силу» добігає кінця. За чотири роки «Голос жінки» зміцнів, розширився і переріс у Національну програму з соціально-економічного захисту внутрішньо переміщених жінок, яка наразі працює в 10 регіонах України.

Кожного року в рамках цього проєкту, окрім традиційних заходів – тренінгів, круглих столів, масових акцій, ми готували низку соціально значущих міні-проєктів у рамках чинного проєкту. Доволі часто це бути ініціативи з мистецьким акцентом. Цього року раді презентувати фільм «Приречені не мовчати», присвячений одному з компонентів проєкту – роботі амбасадорок. Режисер роботи – Юрій Кочкаров.

Амбасадорки – це активні жінки, які розділяють цінності нашого проєкту, розуміють важливість миротворчих процесів у нашій державі, прагнуть розбудовувати свої громади. Це жінки, яким є що сказати, і вони не мовчать.

Запрошуємо переглянути фільм «Приречені не мовчати», який є у вільному доступі.

***

Мета проєкту «Голос жінки має силу» – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. Ініціатор проєкту – громадська організація «Фундація прав людини».

Реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (InstitutfürAuslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сусідська варта» на Одещині сприяє вирішенню безпекових проблем у громадах

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору