Прийом заявок на конкурс мікрогрантів для громад від «Карітас-Київ» завершено

Благодійний фонд «Карітас-Київ» оголосив про завершення прийому заявок на конкурс мікрогрантів для громад.У межах конкурсу було отримано 100 заявок на участь у конкурсі з 5 областей на які ...

зацінчено
Прийом заявок на конкурс мікрогрантів для громад від «Карітас-Київ» завершено

Благодійний фонд «Карітас-Київ» оголосив про завершення прийому заявок на конкурс мікрогрантів для громад.

У межах конкурсу було отримано 100 заявок на участь у конкурсі з 5 областей на які поширюється діяльність Благодійного фонду «Карітас Київ».

Серед учасників – громадські організації, міжнародні благодійні фонди, селищні ради, релігійні громади, благодійні фонди та багато активістів, які мають на меті реалізовувати соціальні ініціативи у своїх селах, селищах, об’єднаних територіальних громадах та містах.

На даний момент проводиться аналіз проєктних заявок та планується засідання конкурсної комісії для визначення переможців.

Переможців конкурсу буде оголошено 1 червня 2020 року на офіційній сторінці у фейсбук та на сайті Благодійного фонду «Карітас-Київ».

Нагадуємо, в межах реалізації проєкту «Створення соціальних центрів для посилення можливостей подолання труднощів та розвитку потенціалу самодопомоги постраждалих від конфлікту людей і громад в Україні» Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Київ» було оголошено конкурс мікрогрантів для громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, прийняли внутрішньо переміщених осіб та шукають можливості щодо подолання труднощів, розвитку свого потенціалу та реалізації соціально-значущих ініціатив.


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

«Сусідська варта» на Одещині сприяє вирішенню безпекових проблем у громадах

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору