Приєднуйтесь до Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі

ГО «Жіноча Професійна Ліга» (далі як Ліга) повідомляє про початок роботи у 2018  Жіночої підприємницької та інтелектуальної спільноти (Спільнота) при Лізі в Україні.  Ви можете приєднатися до нас , ...

Додано:
lpw

LPWlogo
Приєднуйтесь до Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі

ГО «Жіноча Професійна Ліга» (далі як Ліга) повідомляє про початок роботи у 2018  Жіночої підприємницької та інтелектуальної спільноти (Спільнота) при Лізі в Україні.  Ви можете приєднатися до нас , після відвідання презентації Спільноти,  реєстрація на яку відкрита у Києві.

Презентація «Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі» , який організовує Жіноча Професійна Ліга спільно с ФПБАУ, заплановано на вечір середи 24 січня у приміщенні Торгово-Промислової Палати України. Анонс з програмою презентації стоїть на сторінці Ліги у facebook та на сайті Ліги www.lpw.org.ua/ua/.

Спільнота стане наступницею Ініціативної групи з підтримки жіночого підприємництва в Україні (ІГ ПЖП Ліги, заснована у 2013р.), яка виконала поставлене завдання. Протягом цієї зими відбудеться передача Facebook платформи – групи Women Entrepreneurship (WE) \Жіноче Підприємництво http://www.facebook.com/groups/189478497881158/ Спільноті, як її комунікаційного майданчика.

Як організатори бачать візію, місію та мету діяльності Спільноти? Отже, Візія – це Спільнота для розвитку підприємницьких навичок\сервісу у сферах економіки, науки, культури, громадянського суспільства і освіти та інтелектуальний патронаж для бізнесу.

Місія – Ми об’єднуємо різних людей задля спільної мети в розширенні економічних можливостей жінок в Україні.

Мета Спільноти сприяти формуванню екосистеми з підтримки жіночого бізнесу та інтелектуальних форм діяльності в країні.

Якщо Вас зацікавило, а) як це може працювати? б) форми участі та принципи роботи віртуальної Спільноти, то Ви можете зареєструватися для участі в презентації до 22.01.18.

Оскільки ми маємо обмежену кількість місць, тому обов’язково потрібно отримати підтвердження про прийняття вашої онлайн реєстрації на Презентацію від організаторів по е-пошті.

Як альтернативний варіант, Ви можете самостійно ознайомитися з нашими матеріалами про Спільноту за цими посиланнями: Короткий зміст ініціативи: Жіноча Підприємницька та Інтелектуальна Спільнота при Лізі.

Для Приєднання до віртуальної Жіночої підприємницької та інтелектуальної Спільноти при Лізі, Анкету заповнить тут. Дякуємо тим, хто зацікавився цією новиною та буде підтримувати у різний спосіб ініціативу української громадської організації.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Напередодні новорічних свят у Києві відкрилась виставка українського класичного мистецтва ХХ століття

Створено онлайн-базу практик з профілактики правопорушень серед неповнолітніх

Львів отримав міжнародний статус міста-кандидата, дружнього для дітей та молоді

Активісти ГО «Фонд громади Білоцерківщини» привітали своїх підопічних діток

Відбулась Всеукраїнська конференція Let’s Do It Ukraine

Школи в Україні оточені рекламою тютюну - дослідження