Кампанія підтримки Уляни Супрун #FightForSuprun

Команда WikiInvestigation закликає долучитись до кампанії підтримки Уляни Супрун, яку нещодавно відсторонили від виконання обов'язків Міністра охорони здоров’я. Відсторонення є наслідком судового ...

51474341_558401674636586_1885566294497951744_n (1)
Кампанія підтримки Уляни Супрун #FightForSuprun

Команда WikiInvestigation закликає долучитись до кампанії підтримки Уляни Супрун, яку нещодавно відсторонили від виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я. Відсторонення є наслідком судового позову на неї з подачі нардепа Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

WikiInvestigation створили автоматизовану систему, яка дозволяє швидко надсилати запити громадян в Генеральну прокуратуру з питанням: “коли буде внесено подання про зняття депутатської недортоканості з Ігоря Мосійчука?”

Все що потрібно зробити – заповнити два поля (ПІБ, електронна пошта) та натиснути на кнопку “надіслати”. Система обробляє ваші дані та надсилає текст запиту від вашого імені до Генпрокуратури. Ціль – 10 000 запитів, яку Генеральна прокуратура не може проігнорувати. Долучитись можна за посиланням.

“З 2016 року Уляна Супрун викорінює корупційні схеми в медицині. Завдяки медичній реформі в Україні процес використання державних грошей став більш прозорим і знизилися корупційні ризики у медицині. Нині радикал і знаний корупціонер Ігор Мосійчук намагається зупинити медичну реформу”, – повідомляє WikiInvestigation.

 Нагадаємо, що у вересні 2018 року генпрокурор Юрій Луценко обіцяв внести подання про зняття недоторканності з Ігоря Мосійчука, однак так і не зробив цього.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Громади шести областей навчатимуться ефективній участі у місцевому самоврядуванні

В Троїцькій громаді пройшла заключна частина Школи місцевої демократії в ОТГ

Історичні традиції добросусідства на противагу «мові ворожнечі» впроваджують в Одеській області

У Києві пройшла Академія краудфандингу для стартаперів Донбасу

37 тонн ПЕТ, паперу і тетра-паку: в Миколаєві обрали «ЕКО ШКОЛУ РОКУ 2019»

Фундація DEJURE проводить опитування щодо гуманізації допиту неповнолітніх