Прозорість та підзвітність закріплено у статуті Березанської ОТГ

За рекомендаціями громадського аудиту прозорості, підзвітності та ефективності управління комунальним майном та розвитку комунальної інфраструктури, Березанська селищна рада 17 травня рішенням №15 ...

Додано:
frgn

businesswoman-career-corporate-39519
Прозорість та підзвітність закріплено у статуті Березанської ОТГ

За рекомендаціями громадського аудиту прозорості, підзвітності та ефективності управління комунальним майном та розвитку комунальної інфраструктури, Березанська селищна рада 17 травня рішенням №15 внесла відповідні зміни.

Текст згаданого рішення розміщено на новому офіційному сайті селищної ради.

Методистка громадського аудиту Тетяна Золотухіна так прокоментувала важливість прийнятих рішень для мешканців Березанщини:

«Вітаємо депутатів, що погодились з аргументами громадських аудиторів. Відкритість і прозорість у діяльності органів місцевого самоврядування Ст. 51 Статуту – «Конституції Березанської громаді». Тепер в ОТГ визначені кроки органів місцевого самоврядування щодо реалізації права на оперативний доступ до достовірної публічної інформації, зокрема комунального майна. Так Ст. 46 Статуту «Основні засади управління об’єктами комунальної власності» доповнено пунктом 5.

На його виконання буде сформовано та налагоджено ведення на офіційному сайті селищної ради достовірного Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності ОТГ,  які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді за відкритою конкурентною, конкурсною та прозорою процедурою. Для приміщень закладів культури, освіти, спорту, науки, соціального обслуговування гарантується забезпечення бюджетного фінансування. Інші приміщення будуть запропоновані в оренду місцевим та зовнішнім інвесторам для реалізації їх проектів та бізнес-планів на благо економічного і соціального розвитку громади.»

Нагадуємо, що на виконання рекомендацій громадського аудиту від 22 лютого  2019 року Березанська селищна рішенням  № 30 створила прозору процедуру оренди комунального майна Березанської ОТГ.  А рішенням № 16 зробила пріоритетом план соціально-економічного розвитку, прозорість та муніципальну підтримку приватної і громадської ініціативи. Докладніше у релізі http://frgn.mk.ua/?p=10647

_____________________________________________________________________________

Громадський аудит та просування його рекомендацій проводиться в рамках проекту «Демократичне, належне управління комунальним майном у 2-х ОТГ Миколаївщини», який реалізує: ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «Екоберезань», Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ, Березаською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ.

Ініціатива є черговим заходом проектної ідеї «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в ОТГ Миколаївщини», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно рішення облради №7 від 30.07.2015 р. «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках..» та на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО « Е К О (Екологія, Культура, Освіта) Березань»


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Перша міська школа екскурсоводів розпочала свою роботу у Миколаєві

В Україні запустили перший онлайн-курс з корпоративної соціальної відповідальності на платформі Impactorium

У полоні невизначеності: у Слов’янську презентували виставку «На зламі»

Реабілітація: повернення доброго імені борцям за незалежність України

Володимир Балух подаватиме звернення до ЄСПЛ щодо тортур в ув’язненні у Росії

Жорстокість до тварин породжує жорстокість до людей