Проєкт з безпеки цивільного населення втілили у Лубенській громаді

Практичними заняттями охопили більше 250 осіб від 13 до 65 років, а самі активності пройшли у 11 старостинських округах громади та у місті Лубни. Учасники висловили побажання отримати більше ...

Додано:
tviisvit

Знімок екрана 2022-12-13 о 16.07.16
Проєкт з безпеки цивільного населення втілили у Лубенській громаді

Практичними заняттями охопили більше 250 осіб від 13 до 65 років, а самі активності пройшли у 11 старостинських округах громади та у місті Лубни. Учасники висловили побажання отримати більше практичних знань, що допоможуть правильно діяти у надзвичайних ситуаціях. Анонімне анкетування підтвердило високу зацікавленість учасників у продовженні подібних заходів. Проводили зустрічі з активними мешканцями старостатів і молоддю Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ». Практичні заняття містили три важливі безпекові компоненти: перша медична допомога в умовах війни, мінно – вибухова безпека та медіагігієна під час воєнного стану.  

«Знання про головні правила безпеки під час війни допоможуть зменшити шкоду цивільному населенню та зберегти якомога більше життів», – говорить Олександр Чепур. Для цього налагодили співпрацю з Управлінням культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради, координували діяльність з Лубенською публічною бібліотекою імені Володимира Малика, філіями сільських бібліотек та сільських будинків культури. Долучилися до проєкту і заклади освіти. 

Організатори проводили не тільки просвітницькі кола, а і обладнали 15 інформаційних пунктів мобільними стендами з безпеки цивільного населення. Для просвітницької роботи вдалося зібрати професійну команду тренерів – інструкторів та волонтерів. Заняття з домедичної допомоги в умовах війни проводять викладач Лубенського медичного фахового коледжу Тарас Веремійчик і членкині волонтерського загону “Милосердя”, студентки ІV курсу Анастасія Кононенко та Анастасія Василенко. Заняття з мінно – вибухової безпеки проводив начальник інженерної служби Лубенської ДФТГ, вчитель – методист Петро Химич. Блок, який присвячений медіагієні веде психологиня Юлія Пода.

Організатори сподіваються, що подібні напрямки у сфері безпеки цивільного населення під час війни, які реалізувала громадська організація «Твій Світ»  будуть зростати та підхоплюватись іншими організаціями і установами як на території Лубенської громади, так і за її межами.  

Заходи відбуваються в рамках проєкту “Захищені старостати: створення пунктів безпеки в старостинських округах Лубенської громади. Медіаграмотність. Безпека. Медицина”. Проєкт фінансується CIVIC в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва». Проєкт фінансується урядом Канади.

IMG_3870

IMG_4127

IMG_4207

IMG_4288


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Форум «Світ без обмежень» зібрав спільноту партнерів з 16 областей України

Записати подкаст, провести подію, попрацювати — в Українсько-данському молодіжному домі в Києві

Відбулася презентація другого кварталу грантових заявок UCSIRP

ГО закликають голів місцевих органів влади взяти в роботу еко-чеклист для громад України

У двох громадах на Волині впроваджують шкільний бюджет

У Любешові влада і місцеві жителі провели спільні аудити безпеки та благоустрою