Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки жовтня

На Чернігівщині триває  реалізація правозахисної програми «Я – Медіа», основною метою якої є активізація  молодих лідерів громад  та підвищення їх впливу на суспільні процеси  шляхом використання ...

photo_2021-11-02_23-20-15
Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки жовтня

На Чернігівщині триває  реалізація правозахисної програми «Я – Медіа», основною метою якої є активізація  молодих лідерів громад  та підвищення їх впливу на суспільні процеси  шляхом використання  сучасних медіа. Жовтень  залишив незабутні спогади в учасників проєкту “Я – Медіа”. Розпочалася активна фаза проведення блог-кафе – сучасного комунікаційного формату, що сприяє отриманню нових знань у цікавій інтерактивній формі, розвитку і критичного мислення, вміння працювати  в команді, а також дозволяє обмінятися думками, завести нові знайомства і отримати творче натхнення   на написання нових блогів.  У жовтні відбулися два блог-кафе.

12 жовтня відбулося  Блог-кафе №1 «Формуванню молодіжного правозахисного контенту в соціальних мережах та блогосфері» (модератор – кандидатка економічних наук  Алла Холодницька). Під час заходу учасники змогли більше дізнатися про те, як зробити свій блог цікавим, унікальним та впливовим, а також попрактикуватися у написанні власних блог-постів.

20 жовтня у м. Чернігові відбулося друге блог-кафе “Профілактика емоційного вигорання громадських активістів” в рамках проєкту “Я-Медіа” (модератор – кандидат педагогічних наук, фасілітатор, членкиня ГО “Чернігів Європейський” Тетяна Децюк). Під час зустрічі молоді лідери громад Чернігівщини змогли більше взнати про основні причини емоційного вигорання в епоху цифрової трансформації та під впливом глобальної пандемії, а саме головне – оволодіти ефективними прийомами, що дозволяють вчасно діагностувати симптоми перевтоми та зняти зайве емоційне напруження. Зворотній зв’язок від учасників блог-кафе свідчить про корисність апробованих на практиці методик відновлення та релаксації на фізичному та емоційному рівнях. Саме такий превентивний підхід дозволяє лідерам громад вчасно перезавантажуватися і мати більший ресурс сил для активної та ефективної діяльності в епоху швидких змін. Крім того, учасники блог-кафе обговорили можливу тематику постів щодо попередження прокрастинації, соціальної апатії та професійного вигорання в сучасному цифровому світі.

Заходи жовтня були цікавими, актуальними та корисними для майбутніх молодих блогерів, а досвідчені тренерки Алла Холодницька та Тетяна Децюк зуміли створити потужний нетворкінг, невимушену та  непоторну атмосферу живого спілкування.

Ще три наступні блог-кафе заплановані до кінця 2021 року і будуть не менш цікавими. Слідкуйте за анонсами, долучайтесь до проєкту й формуйте разом з нами корисні сучасні  медійні навички та лідерські якості.  

Познайомитися з тематичними блогами, створеними відео та постами учасників проєкту можна  у відкритій групі проєкту «Я-Медіа» за покликанням: https://www.facebook.com/groups/project.i.am.media/, а також на чернігівській блогосфері: https://blog.stu.cn.ua/category/ja_media/.

Проєкт реалізується НУ “Чернігівська політехніка” у співпраці з ГО “Фундація прав людини” та Університету м. Тарту (Естонія). Проєкт фінансується коштами Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи