Проєкт “Рука допомоги Україні” готує інструкторів за методикою “Діти та війна. Навчання технік зцілення”

24-28 квітня відбувся онлайн тренінг "Діти та війна. Навчання технік зцілення" для психологів, педагогів, соціальних працівників та волонтерів. Навчання об'єднало 50 учасників з Харкова, Кривого ...

Додано:
hopewwukraine

3
Проєкт “Рука допомоги Україні” готує інструкторів за методикою “Діти та війна. Навчання технік зцілення”

24-28 квітня відбувся онлайн тренінг “Діти та війна. Навчання технік зцілення” для психологів, педагогів, соціальних працівників та волонтерів. Навчання об’єднало 50 учасників з Харкова, Кривого Рогу, Переяслава-Хмельницького, Житомира, Івано-Франківська, Миргорода, Запоріжжя, Києва, Львова, Овруча, Коломиї, а також зі Швеції, Нідерландів та Румуніїї.

Всі вони планують проводити групові заняття за цією дієвою методикою для дітей та батьків, які постраждали від війни проти України, та навчатимуть своїх підопічних технік самодопомоги для подолання стресу, страхів, тривоги, болю та втрат. Викладачі тренінгу – психологині проєкту “Рука допомоги Україні” Благодійного фонду “Надія по всьому світові” Наталія Подоляк та Олена Божор.

2

Щиро дякуємо організації “Армія спасіння” за підтримку нашого проєкту!

 

Відгуки учасниць:

Альона Супрун, педагог (м. Запоріжжя): “Під час навчання відкрила для себе багато цікавих технік, також виявила свої приховані проблеми. Втім, завдяки новим знанням можу тепер їх пропрацювати”.

Людмила Багдасарова, психолог, педагог (м. Біла Церква): “Все чітко, структуровано, професійно. Маю вже готовність працювати зі своєю колегою”

Наталія Сергієнко, психолог (м. Житомир): “Дуже цікава, доступна інформація. Дякую за посібник, техніки, наочний матеріал!”

 

ПРО МЕТОДОЛОГІЮ ПРОЄКТУ

Методика «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – це дієвий інструмент психологічної самодопомоги для людей з травматичними наслідками в зв’язку з воєнними діями, стихійними лихами та іншими катаклізмами. Вона чудово працює як з дітьми, так і з дорослими, оскільки є результатом сукупного багаторічного досвіду безпосередньої роботи з людьми, які пережили війну та катастрофи. Методику було розроблено в 1998 році фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії, Іраку, Україні. Українською мовою навчальний посібник «Діти та війна. Навчання технік зцілення» перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна). З 2015 року він успішно використовується для навчання тренерів та проведення курсів терапії в Україні в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», що реалізується Благодійним фондом «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

Міжнародний благодійний проєкт «Рука допомоги Україні» існує з 2015 року. Він спрямований на поліпшення соціально-емоційного та психологічного стану дітей, травмованих війною, і членів їхніх сімей, які стали свідками і постраждали через війну проти України. Проєкт готує інструкторів для роботи з методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»; надає психологічну допомогу дітям та батькам, що постраждали через військові дії, навчає їх навичок психологічної саморегуляції та самодопомоги, методів релаксації; сприяє співпраці тренерів із державними соціальними службами з метою забезпечення негайної уваги з боку фахівців у випадках легких і важких психічних проблем, а також постійного подальшого догляду і соціальної підтримки. Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті БФ «Надія по всьому світові».

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Батюк, моб. +38 050 359 7266 (Viber, Telegram, WhatsApp), [email protected]


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Пріоритети та ранжування місцевих стратегій і планів відновлення Миколаївщини

111 нових вакансій на Громадському Просторі

«Наша позиція — чітка відповідь на запити громад»: результати, досягнення та виклики червоноградської ГО «МІЦь»

ZDOROVI на eHealth Summit 2024: цифровізація медицини в Україні триває попри виклики

Навчально-ігровий комплекс для дітей Солотвинської громади: простір розвитку та підтримки

Програма USAID DOBRE допомогла перетворити шкільне укриття на цікаву локацію