Проєкт “Інвестиційна карта Кременецької громади” набирає обертів

На завершення 2022 року ми встигаємо провести конкурс на виконання робіт по створенню інтерактивної інвестиційної карти нашої громади.Відповідно до положень Політики закупівель ГО «Кременецький центр ...

Додано:
investKre

1111
Проєкт “Інвестиційна карта Кременецької громади” набирає обертів

На завершення 2022 року ми встигаємо провести конкурс на виконання робіт по створенню інтерактивної інвестиційної карти нашої громади.
Відповідно до положень Політики закупівель ГО «Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад» розглянуто три пропозиції з виготовлення цього продукту. Переможцем визнано ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” МagneticOne Municipal Technologies. Саме цей конкурсант запропонував найнижчу ціну за розробку та впровадження інтерактивної інвесткарти та, найголовніше – підтвердив спроможність і попередній досвід реалізації таких проєктів в інших громадах.

Інтерактивна карта має на меті відображення інвестиційного потенціалу громади, надасть можливість комплексно оцінити інвестиційні можливості громади, оглянути інвестиційну інфраструктуру та ознайомитися з її конкурентними перевагами. Інтерактивна карта забезпечуватиме вільний доступ інвесторів, підприємців, усіх зацікавлених юридичних та фізичних осіб до актуальної інформації про інвестиційний, інфраструктурний та ресурсний потенціал Кременецької громади.

Наразі є інформація про 39 об’єктів нерухомості де можна відкрити чи перенести наявний бізнес, які здебільшого знаходяться у комунальній власності. І тому, просимо власників нерухомості (земельні ділянки, будівлі і споруди), що пропонується до продажу, оренди чи для створення спільного виробництва із вітчизняними чи закордонними бізнес-партнерами інформувати наш проєкт для наповнення інтерактивної інвестиційної карти Кременецької громади.
Запрошуємо поділитися планами керівників діючих підприємств, які планують розширення діяльності чи зміну його профілю і потребують інвестицій для такого реформування.

Звертайтесь в коментарі під цим дописом чи Вайбером 096 479 0700

Відзначаємо, що проєкт «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади» реалізується в межах Школи організацій із розвитку підприємництва, що впроваджує CIVITTA та Фонд Східна Європа за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип

Інтеграція ВПО у громаду міста Рівне як запорука розвитку громади