Проєкт “Інвестиційна карта Кременецької громади” набирає обертів

На завершення 2022 року ми встигаємо провести конкурс на виконання робіт по створенню інтерактивної інвестиційної карти нашої громади.Відповідно до положень Політики закупівель ГО «Кременецький центр ...

Додано:
investKre

1111
Проєкт “Інвестиційна карта Кременецької громади” набирає обертів

На завершення 2022 року ми встигаємо провести конкурс на виконання робіт по створенню інтерактивної інвестиційної карти нашої громади.
Відповідно до положень Політики закупівель ГО «Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад» розглянуто три пропозиції з виготовлення цього продукту. Переможцем визнано ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” МagneticOne Municipal Technologies. Саме цей конкурсант запропонував найнижчу ціну за розробку та впровадження інтерактивної інвесткарти та, найголовніше – підтвердив спроможність і попередній досвід реалізації таких проєктів в інших громадах.

Інтерактивна карта має на меті відображення інвестиційного потенціалу громади, надасть можливість комплексно оцінити інвестиційні можливості громади, оглянути інвестиційну інфраструктуру та ознайомитися з її конкурентними перевагами. Інтерактивна карта забезпечуватиме вільний доступ інвесторів, підприємців, усіх зацікавлених юридичних та фізичних осіб до актуальної інформації про інвестиційний, інфраструктурний та ресурсний потенціал Кременецької громади.

Наразі є інформація про 39 об’єктів нерухомості де можна відкрити чи перенести наявний бізнес, які здебільшого знаходяться у комунальній власності. І тому, просимо власників нерухомості (земельні ділянки, будівлі і споруди), що пропонується до продажу, оренди чи для створення спільного виробництва із вітчизняними чи закордонними бізнес-партнерами інформувати наш проєкт для наповнення інтерактивної інвестиційної карти Кременецької громади.
Запрошуємо поділитися планами керівників діючих підприємств, які планують розширення діяльності чи зміну його профілю і потребують інвестицій для такого реформування.

Звертайтесь в коментарі під цим дописом чи Вайбером 096 479 0700

Відзначаємо, що проєкт «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади» реалізується в межах Школи організацій із розвитку підприємництва, що впроваджує CIVITTA та Фонд Східна Європа за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади

Волонтерську продукцію тепер презентують в одному з кращих краєзнавчих музеїв України

Новобілоуська громада на Чернігівщині розроблятиме план відновлення і розвитку

Вчителів і викладачів безкоштовно навчатимуть управлінню БПЛА