Проєкт «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади» на завершальному етапі

На цей момент на карті нанесено, українською та англійською мовами, інформацію про  вільні земельні ділянки (51 одиниця), інвестиційно привабливі об’єкти нерухомості та майнові комплекси, що ...

Додано:
investKre

децентралізація
Проєкт «Інтерактивна інвестиційна карта Кременецької громади» на завершальному етапі

На цей момент на карті нанесено, українською та англійською мовами, інформацію про  вільні земельні ділянки (51 одиниця), інвестиційно привабливі об’єкти нерухомості та майнові комплекси, що перебувають у державній, комунальній та приватній власності (13 одиниць). Інвестор вже зараз зробивши кілька кліків має можливість отримати детальну інформацію по кожен потенційний об’єкт інвестування, прийняти рішення керуючись інформацією про об’єкт (місце розташування та вигідність його по відношенню до інших об’єктів, його площу, детальний опис об’єкта, інформацію про форму власності або користування, цільове та функціональне призначення, підведення інженерних мереж).

Вже зараз можна зайти за QR-посиланнямі ознайомитись із бізнес-пропозиціями Кременецької громади.

websiteplanet-qr (1) websiteplanet-qr3

До Карти ще вносяться косметичні зміни для зручності користування, додається інформація про нові об’єкти. Спільно із міською радою Кременця плануємо по кожному об’єкту на карті додати невеличку галерею світлин. Це дозволить інвестору отримати більш детальну інформацію про той чи інший об’єкт.

Ще з корисних функцій ресурсу – можливість перегляду вільних земельних ділянок та об’єктів в режимі суміщення з державним земельним кадастром, картами підосновами (Google Maps, OpenStreetMaps тощо), межами громади та населених пунктів громади.

Як вже було зазначено, функціонал системи дозволяє в оперативно доповнювати карту інформацією про нові ділянками чи об’єкти. І це можна зробити власнику ділянки, будівлі чи приміщення для ведення бізнесу. Сподіваємось, що такий підхід забезпечить швидку комунікацію між власниками об’єктів та інвесторами без посередників.

Інтерактивна карта створена ГО «Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад» в рамках грантової програми Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Фондом Східна Європа.

зображення_viber_2023-03-03_16-25-48-930


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Україна у війні - поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя. Перші ордера на затримання

Без сигарет на вітринах: комітет Ради прийняв відповідну поправку

Одеський КВУ проводить навчання для волонтерських організацій

Мистецтво допомагати: як Фонд «Ізоляція» підтримує громади та культуру в часи війни

Вибиті вікна та пошкоджена покрівля через ворожі обстріли. Як відновити пошкоджене житло?

Усе про програму «Образ майбутнього» 20 Docudays UA