Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

В межах програми «Мріємо та діємо», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX, у співпраці з Атмосферною школою оголошується набір на безкоштовне ...

pexels-shvetsa-4226262
Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

В межах програми «Мріємо та діємо», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX, у співпраці з Атмосферною школою оголошується набір на безкоштовне дистанційне навчання для учнів та учениць 8-11 класів, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Проєкт надає можливість старшокласникам та старшокласницям отримати якісні знання, а за потреби і свідоцтво про освіту державного зразка.

На учнів та учениць чекає безкоштовний доступ 24/7 до онлайн платформи із захопливими уроками, підтримка кваліфікованих менторів, можливість самостійно визначити прогалини в знаннях з окремих тем і предметів та надолужити їх швидко й ефективно.

Участь у проєкті передбачає конкурсний відбір. Набір відбуватиметься по мірі подачі заявок, у відповідності до визначених критеріїв. Кількість місць обмежена.

Учням та ученицям, щоб взяти участь у проєкті, слід відповідати наступним трьом критеріям:

1. Не мати можливості навчатися оффлайн

2. Не мати можливості навчатися онлайн у своїй державній школі

3. Відповідати хоча б одній із зазначених вразливих категорій:

  • діти із багатодітних сімей;
  • діти із малозабезпечених родин;
  • діти-сироти, напівсироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з інвалідністю.

Детальну інформацію щодо проєкту, можна знайти за посиланням.

***

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні. Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Сторінки програми в соцмережах: Facebook та Instagram


 

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти