Програма “Рятуємо разом”: допоможи родинам з Херсонщини

Після  початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року Фонд громади міста Херсон "Захист" розпочав гуманітарну програму "Рятуємо разом".За цей час ми змогли надати  фінансову допомогу у розмірі ...

Додано:
Tetiana Shkodivska

3
Програма “Рятуємо разом”: допоможи родинам з Херсонщини

Після  початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року Фонд громади міста Херсон “Захист” розпочав гуманітарну програму “Рятуємо разом”.

За цей час ми змогли надати  фінансову допомогу у розмірі 3400 грн (неоподатковуваний мінімум) більше як  350 родинам з дітьми .

Це родини з Херсона і районів Херсонщини, це і багатодітні, і які виховують дітей з інвалідністю, і з новонародженими, і родини з дітками – з сіл області, де йдуть військові дії (Станіслав, Олександрівка, Широка Балка й ближні громади Миколаївської області – Снігурівка, Братівка…)

Наразі Херсонщина – глибоко окупований регіон. Найбільше страждають, втративши роботу родини з дітками, тому вони і є пріоритетом нашої допомоги.

Херсон прихистив біженців у навчальних закладах, готелях, приватних помешканнях. Люди не мають роботи, і коштів для життя, а дітей треба годувати, лікувати.

Чому ми надаємо саме фінансову допомогу? Тому що у родин з дітками різного віку – свої потреби, тому мати кошти для них — особливо важливо!

Маєш можливість допомогти діткам Херсонщини?

Раді будемо прийняти онлайн твою ПРИВАТНУ благодійну допомогу через кнопку «Зроби пожертву» на сайті Фонду (просто натисни на картинку «руки з серцем» й постав свої ПІБ та призначення платежу «Рятуємо разом») — http://zahyst.ks.ua

будемо вдячні за допомогу перерахуванням ВІД ЮРИДИЧНИХ ОСІБ за реквізитами:

Отримувач – БО «ФГМХ «Захист»

р/р UA683052990000026007041101328

МФО 352479

АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу – «Рятуємо разом»


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Стандарти журналістики в умовах війни»: у Медіацентрі Україна відбулась дискусія за участю відомих медійників

Війна, довкілля та суспільство: в Медіацентрі Україна обговорили актуальність проблем екології під час війни

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

"Близькі": проєкт підтримки окупованих територій триває

У Полтаві відбувся круглий стіл з теми облаштування місць проживання для вимушених переселенців

Обстріли цивільних об'єктів росіянами лишаються стабільно високими, жителів окупованих територій змушують приймати громадянство РФ — СЦГІ