Сьогодні стартувала програма розвитку лідерства та соціальної відповідальності для підлітків «Kids Leadership camp»

З 5 по 7 липня в Києві відбудеться перша версія Програми розвитку лідерства та соціальної відповідальності для підлітків "Kids Leadership camp". Її унікальність полягає у тому, що діти прослухать ...

13627148_1096124807127259_894713932999316589_n
Сьогодні стартувала програма розвитку лідерства та соціальної відповідальності для підлітків «Kids Leadership camp»

З 5 по 7 липня в Києві відбудеться перша версія Програми розвитку лідерства та соціальної відповідальності для підлітків “Kids Leadership camp”. Її унікальність полягає у тому, що діти прослухать лекції від творців найбільш успішних соціальних проектів, пройдуть тренінги з розвитку лідерських компетенцій та креативності, отримають знання та навички з особистісного розвитку. Але найголовніше – створять свій власний соціальний проект.

«Kids Leadership camp» складається з трьох модулів по три дні кожен. Перший модуль «Я – особистіть» відбудеться вже на початку липня. Впродовж модуля підлітків надихатимуть: Наталія Романенко, президент Європейської Ассоціації Коучингу; Дмитро Черницький, засновник RUN Ukraine та KYIV MARATHON; Нія Нікель, засновниця «МАЄТОК»; Євгенія Аратовська, засновниця «Україна БЕЗ Сміття»; Міріам Драгіна, засновниця «Kyiv Market»; Рафаель Юха, засновник коворкінгу «Платформа».

А після закінчення модулю діти спробують себе у якості волонтерів на одноденній практиці в благодійних фондах та громадських організаціях.  Підлітки відвідають притулок для безхатченків Всеукраїнського благодійного фонду «Соціальне партнерство», дитячий будинок для дітей з інвалідністю, яким опікується соціальна ініціатива «ЗдороВо!», Київську міську клінічну лікарню №17, а також літніх людей, якими опікується Платформа “Juice”.

announcement (1)Організатором програми розвитку лідерства та соціальної відповідальності «Kids Leadership camp» виступив Міжнародний благодійний фонд «Кожен Може». «Сприяти розвитку соціально відповідального суспільства, благодійності та філантропії – місія фонду «Кожен Може» та моя особиста, – розповідає Марина Лисак, директор та співзасновник Фонду. – Ми щасливі, що до ініціативи приєдналися однодумці, засновники найяскравіших, на наш погляд, проектів України».

«Найцінніший скарб «Kids Leadership camp» – це діти», – впевнена співорганізатор Євгенія Таліновська. Конкурс на участь у програмі склав два заявники на одне місце; відбір пройшли найбільш мотивовані підлітки. Серед учасників – діти переселенців, діти з багатодітних родин, діти військових АТО.

Світ майбутнього створюють діти сьогодення!

Для всіх зацікавлених у співробітництві та освітленні події звертатися до Тетяни Вітковської, менеджера із зв’язків із громадскістю БО МБФ «Кожен Може», 067 890 82 30 або [email protected].


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Підсумки 2021 та тренди 2022 року для організацій, партнерств та коаліцій

Опитування соціальних підприємців та можливість отримати ресурси для промоції

Запущено краудфандингову кампанію: піар і реклама

Стартував дослідницький проєкт з удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування

Триває проєкт «Екологічний контроль громади»

Документальний серіал про психологічну реабілітацію ветеранів АТО/ООС вийде на екрани вже у березні