Програма про громадянське суспільство на Українському радіо

Щосереди о 16.10 на Першому та Третьому каналах Українського радіо, а також на телеканалах UA: Культура та UA: Крим ведуча авторської програми «Активізація» Людмила Тягнирядно говорить зі ...

Додано:
SlavaS

28822105_1895621427175276_1053903604_o
Програма про громадянське суспільство на Українському радіо

Щосереди о 16.10 на Першому та Третьому каналах Українського радіо, а також на телеканалах UA: Культура та UA: Крим ведуча авторської програми «Активізація» Людмила Тягнирядно говорить зі змінотворцями у різних сферах життя про їхні проекти, події, активності, які змінюють країну.

«Є частина суспільства, яка активно рухає зміни, контролює владу, вміє брати на себе відповідальність. Це громадські активісти, волонтери, агенти змін у різних сферах. Моє завдання знайти цікаві надихаючі історії успіху людей, які допомагають армії, люблять тварин, турбуються про екологію, розвивають політичні і державні інституції й розкати про них суспільству. Люди мають відчути, що самі відповідають за власний добробут і країну в цілому. Вони мають приєднатися до змін і стати активною частиною громадянського суспільства», – підкреслила ведуча Українського радіо Людмила Тягнирядно.  

Девіз програми: говоримо про громадські організації, ініціативи та проекти, які змінюють нашу країну.

Після програми слухачі і глядачі мають відчути в собі сили створювати, генерувати, надихати як себе, так і оточуючих на нові перемоги та звершення, а також активно брати участь в житті громади, міста та країни.

Якщо у вас є суспільно важливий проект, про який ви хочете розповісти країні, пишіть на цю електронну адресу: [email protected]

Нагадаємо, раніше Людмила Тягнирядно була ведучою програми «Твій час» на Українському радіо, а також ведучою новин на радіо «Промінь». У 2014 році працювала в програмі журналістських розслідувань «СХЕМИ» на Радіо Свобода.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Cтартував Проект ЄС «Право-Justice», який здійснюватиме реформу сектору юстиції

У Гадячі обговорили підхід співпраці поліції і громади

Як стати платформою для розвитку громади

Державні та приватні виконавці Чернігівщини посилюють спроможність в сфері виконання судових рішень

Детективи НАБУ та представники ЄС проведуть екскурсії для киян

ОТГ Черкащини впроваджують методи громадської участі