Проголосовано законопроект про продовження подання КБВ на 9 місяців

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження ...

Depositphotos_296307682_S
Проголосовано законопроект про продовження подання КБВ на 9 місяців

Прийнято Закон “Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення” (№ 5807)

Народні депутати проголосували за зміну строків подання держреєстраторам звіту про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності юрособи. Тепер це вже – до 11 липня 2022 р. (замість 11 жовтня 2021 року). Підписано президентом і опубліковано.  Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 

Більше інформації про законопроект 

У Раді 5 жовтня 2021 р. зареєстровано проект закону № 6131,  яким передбачено виключення ГО та органів самоорганізації населення (ОСН) з переліку юридичних осіб, на яких поширюється зобов’язання подавати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи.

“Метою проекту Закону є виключення громадських організацій та органів самоорганізації населення з переліку юридичних осіб, на яких поширюється зобов’язання подавати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи відповідно до пункту 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», – йдеться у пояснювальній записці.

Тримаймо далі це питання у фокусі.

Громадський Простір очікує інформації про подальші кроки та адвокаційні кампанії щодо повного викреслення громадських та благодійних організацій з переліку тих, хто має звітувати про кінцевих бенефіціарних власників — оскільки це є невиправданим втручанням у свободу об’єднання. Аби інформувати і посилювати спільні зусилля задля покращення правового середовища та розвитку громадянського суспільства України.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Результати моніторингу порушень цифрових прав в Україні за лютий 2022 року

Уже 46 мультидисциплінарних мобільних команд допомагають постраждалим від військових дій у центрі та заході України

Мережа міських сайтів CitySites пропонує безкоштовну рекламу волонтерським організаціям

Програма медичних гарантій продовжує безоплатно допомагати українцям під час війни

«Пароль: паляниця»: Docudays UA на Sheffield DocFest

Де шукати інформацію українцям за кордоном?