Проектна ідея двох випускниць «Школи креативного туризму» реалізована у Миколаєві

12 вересня на центральній площі у мікрорайону Тернівка в рамках свята міста Миколаєва відбувся етнофест «Pepperfest».Учасниці транскордонного причорноморського «Реєстру нематеріальної культурної ...

Додано:
frgn

20210912_145902-400x300
Проектна ідея двох випускниць «Школи креативного туризму» реалізована у Миколаєві

12 вересня на центральній площі у мікрорайону Тернівка в рамках свята міста Миколаєва відбувся етнофест «Pepperfest».

Учасниці транскордонного причорноморського «Реєстру нематеріальної культурної спадщини» за допомогою тренерів і кучерів проекту та за підтримки миколаївської міської ради вперше відтворили етнофест, зробив важливий крок до формування причорноморського кластеру #СкіфськийВсесвіт». До програми святкового концерту долучилися не тільки дитячі і дорослі етноколективи Тернівки, а й гості з усього Миколаєва, включаючи національні громади. 

Які тільки мови не звучали на сцені, кого тільки не було в різноманітному яскравому дійстві: болгарські вишиванки, українські купальські вінки, кавказький “Танець з шаблями”, циганська скрипка … 

Глядачів порадували і наймолодші учасники в жовтих костюмах “ципляток”, і визнані в Миколаєві артисти, такі як кавказький шоу-балет “ASSA DANCE” і циганський ансамбль “Бахтале”.

Свято відвідали: радник з економічних питань Генерального консульства Республіки Ніколай Димитров, міський голова – Олександр Сєнкевич, депутат обласної ради – Надія Іванова, депутат Миколаївської міської ради – Дмитро Іванов.

Упродовж усього фестивалю для гостей працювали: Еко ярмарок, на якому кожен бажаючий міг придбати справжній болгарський перець, фотозони, майстер – класи, Food cord. На всіх очікували конкурси, розіграші та подарунки протягом усього дня.

Неймовірні емоції усім присутнім дарували колективи міста та області. А також одним із сюрпризів був яскравий парад «Baby зеленчуци», в якому приймали участь наймолодші учасники фестивалю. Свято завершив заслужений артист України – Олександр Сичов.

Даний фестиваль прокоментував  експерт «Фонду розвитку міста Миколаєва», бізнес-тренер «Школи креативного туризму» Євген Карлашевіч«Відбулась успішна подія, на якої була різноманітність. Гості могли і побачити культуру краю, і спробувати традиційну їжу, і щось купити. Можна було додати більше локацій, наприклад, майстер-класи, які б дозволили гостям дізнатися більше про цю привабливу місцевість. Коли турист приходить, потрапляє в середовище і втягується в процес, у нього залишається якомога більше вражень – це і є основна ідея креативного туризму.

Це був Дипломний проект ініціативної групи 3 студентів, які проходили навчання в «Школі креативного туризму». Завдяки тому, що вони пройшли школу, де ми розглянули їх можливості і творчий потенціал, вони отримали важливі навички для реалізації свого проекту: а саме по співпраці та об’єднання, в тому числі і з такими великими структурами, як міська рада і Болгарське консульство. Всі наші студенти реалізують випускні проекти – показують власний продукт в сфері креативного туризму. Однак саме ці студентки змогли за допомогою придбаних навичок і власного таланту підняти свій захід на такий високий рівень, що до них приїхав і мер, і консул, і велика кількість відомих творчих колективів Миколаєва. Вони самі зв’язалися і з міською владою, і з представниками болгарської спільноти домовилися про зустріч, розповіли, і їм вдалося привернути увагу до свого проекту. На підготовку фестивалю пішло близько місяця».

Сторінка фестивалю Pepperfest 

Нагадуємо, що випускниками Школи у травні – червні 2021р. стали 46 краєзнавців, художників, народних ремісників, популяризаторів традиційної кухні, виноробства з 9-ти місцевих громад Миколаївщини. Реліз Школи тут

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

Засновниками та організаторами міського етнофестивалю «PepperFest» є: управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради; міський заклад культури Миколаївської міської ради Тернівський будинок культури; Бібліотека філія №16 ЦБС для дорослих м. Миколаєва; ГО «Тернівське болгарське товариство ім. Івана Вазова».

Донором етнофесту є: адміністрація Центрального району та начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради – Олександра Рябенко.

Ідея етнофестивалю «PepperFest» розроблено випускниками Школа в рамках проєкту «Туризм. Спадщина, Творчість» (#THC), що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).

Адреса офісу Фонду: 54017, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 15, оф. 3. 

Тел. (0512) 47-34-79, 38 (0512) 47-38-79, Viber 050547 81 35.

Email: [email protected],

http://frgn.mk.ua/?p=12076

https://www.facebook.com/fondrazvitia#!/fondrazvitia?sk=wall

«Туризм, спадщина і творчість» ( #ТHC) 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії