МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна співпрацюватиме з Хустською міською радою

Ще минулого року між КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Хустської міської ради (що підпорядковується управлінню освіти, релігій та у справах національностей) та МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна було ...

Додано:
Natalia_Krivoruchko

328894805_1189032671973683_8739795497588810976_n
МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна співпрацюватиме з Хустською міською радою

Ще минулого року між КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Хустської міської ради (що підпорядковується управлінню освіти, релігій та у справах національностей) та МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна було укладено Угоду про співпрацю. Основною метою укладання такої угоди, стало прагнення сторін до створення умов для покращення доступу до соціальних послуг для дітей з особливими освітніми потребами та найбільш вразливих категорій населення (таких як ВПО, ПС/ДБСТ, опікунські родини, родини у СЖО тощо).

Перші кроки у реалізації зазначеної угоди були зроблені одразу ж. Так, починаючи з грудня 2022 року, Міжнародна Благодійна організація БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна, реалізовує у місті Хуст на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Хустської міської ради проєкт зі створення сенсорної кімнати.

Спільно із начальницею відділу освіти – Калинич Олесею Василівною; директоркою установи – Шкромидою Ларисою Дмитрівною та менеджеркою соціальної сфери у Закарпатській області МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна – Криворучко Наталією Володимирівною, було сплановане наповнення кімнати та проведені відповідні закупівлі.

У рамках закупівлі було придбано меблів, устаткування, обладнання та методичних матеріалів на 321 729,40 грн. Усі закупівлі здійснювала МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна, міський бюджет жодних витрат не поніс. Донором закупівель виступила компанія Linus Media Group.

Крім цього, для забезпечення функціонування КУ «ІРЦ», МБО БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна передали у користування генератор, вогнегасник та сигналізатор чадного газу. Для директорки Центру надано у користування персональний ноутбук. Загальний розмір допомоги склав близько 500 000 грн.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2023» – «Благодійність на захисті України» подано 1604 заявки