ГО «ТАРІЛКА» отримала премію [Відкриті двері 2022]

Громадська організація Доступно.UA вже п’ятий рік поспіль проводить Форум Інклюзивності та нагороджує переможців премії . У 2022 році номінованими на цю премію могли бути громадські ті організації, ...

Відкриті двері 2022
ГО «ТАРІЛКА» отримала премію [Відкриті двері 2022]

Громадська організація Доступно.UA вже п’ятий рік поспіль проводить Форум Інклюзивності та нагороджує переможців премії [Відкриті двері]. У 2022 році номінованими на цю премію могли бути громадські ті організації, благодійні фонди, волонтерські ініціативи, бізнеси, центри допомоги, які активно допомагають українцям з інвалідністю та маломобільним групам населення під час повномасштабного вторгнення рф в Україну.

До числа переможців цього року увійшла також і ГО «ТАРІЛКА». Будучи першим продовольчим банком в Україні і надаючи допомогу соціально незахищеним верствам населення у Львові, після повномасштабного вторгнення 24 лютого організація розширила напрямки своєї діяльності.

Так, з березня 2022 в межах співпраці із World Food Programme – Всесвітньою продовольчою програмою ООН – та за підтримки волонтерських організацій, ГО «Тарілка» допомагає жителям Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей. За майже 10 місяців реалізації програми волонтери роздали у місцевих громадах більше 14 млн хлібин.

Всесвітня продовольча програма ООН

Окрім того, починаючи із серпня 2022, за підтримки компанії «Нова Пошта» і БФ Help Us Help UA, ГО «ТАРІЛКА» розсилає гуманітарні набори по всій Україні для потребуючих із вразливих  груп населення: людей з інвалідністю, багатодітних сімей, пенсіонерів, одиноких матерів і батьків, жителів прифронтових зон і ВПО. За цей час допомогу отримали вже більше 4 тис осіб.

Гуманітарна допомога по Україні

ГО «ТАРІЛКА» відновила співпрацю із компанією Glovo та Управлінням соціального захисту ЛМР, яка почалась буквально за місяць до повномасштабного вторгнення, і з листопада 2022 доставляє гуманітарну допомогу маломобільним потребуючим у Львові.

Гуманітарна допомога

Організація продовжує працювати у форматі продовольчого банку, у базі потребуючих якого зареєстровано вже більше 6 тис осіб, і видає щомісяця більше 800 продуктових наборів.

Видача продуктових наборів у Львові

«У цей складний для України час кожен має тримати свій фронт і робити все задля перемоги і відбудови України. Як і десятки тисяч інших волонтерів, наша команда працює щодня, аби допомогти тим, хто зараз найбільше потребує допомоги. Це можливо завдяки підтримці наших партнерів, а також небайдужих благодійників з України і всього світу. Ця нагорода є нашим спільним здобутком і водночас нагадуванням про те, як багато ще нам потрібно зробити задля блага нашого народу», – сказала Юлія Прийма, координаторка з питань комунікацій ГО «ТАРІЛКА» і координаторка проєкту «Гуманітарна допомога» по Україні.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

​Жіноче підприємництво на Кіровоградщині: нові можливості

Очільниця ГО «Сучасний Формат» представила економічні профілі громад Житомирщини

Ми боремося не тільки за території, а й за все українське

Психологічні тренінги для 60+ пройшли в соціально-культурному центрі "Подвір'я"

«Сили відновлення» — на Суспільному про відбудову деокупованих громад

Об’єднані заради майбутнього: Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку залучив 500 спікерів/ок по всій Україні