Про здобутки та подальшу співпрацю: в Тернополі відбулась нарада регіональних коаліцій

14 травня  представники регіональних коаліцій зустрілись разом в Тернополі для  координації спільних дій. Вони поділитися власними здобутками та викликами на шляху до впровадження реформ на ...

Додано:
Nadiia Mazur

Screenshot_3
Про здобутки та подальшу співпрацю: в Тернополі відбулась нарада регіональних коаліцій

14 травня  представники регіональних коаліцій зустрілись разом в Тернополі для  координації спільних дій. Вони поділитися власними здобутками та викликами на шляху до впровадження реформ на місцях.

Ternopil-300x202

 

В результаті наради, одним з  напрямів подальшої роботи було визначено галузеву співпрацю між коаліціями та проведення спільного форуму. На зустрічі обговорили можливий формат такого форуму, в результаті якого представники регіональних коаліцій дізнаються про апробовані методи та форми імплементації змін громадськими організаціями. Подія також стане нагодою для регіональних коаліцій обговорити концепцію спільно розроблених практик.

“Важливо, що ми все частіше озвучуємо потребу у напрацюванні спільних рішень для їх адвокації. А подібні наради дозволяють запустити цей процес”, – голова секретаріату Тернопільського центру Реформ Марія Іщенко про нараду.

Плідна рефлексія,обговорення здобутків та викликів регіональних коаліцій  спільно з командою регіонального напряму Реанімаційного Пакету Реформ закріпив  необхідність подальшої співпраці, адже разом і зміни робити легше!

 

Матеріал взято з сайту http://regional.rpr.org.ua


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»

«Напівпрозорі» ради»: чому механізми, закріплені в НПА, не працюють на практиці

Відбулося обговорення рекомендацій щодо дій правоохоронців у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті

Громадські організації звернулися до голови ЦВК Тетяни Сліпачук