Pro Women UA проводить консультації з інституційного розвитку

Громадська організація Pro Women UA запрошує на консультації з інституційного розвитку. Ми хочемо підсилити тих, хто ставить за мету підтримку та розвиток громадянського суспільства, демократичних ...

Додано:
Prowomen.ua

консультації (9)
Pro Women UA проводить консультації з інституційного розвитку

Громадська організація Pro Women UA запрошує на консультації з інституційного розвитку. Ми хочемо підсилити тих, хто ставить за мету підтримку та розвиток громадянського суспільства, демократичних змін всередині громади чи навіть цілої країни, не втомлюється створювати додаткові можливості для ветеранів/нок (чи сам нею/ким є) та їх родин, стартує бізнес чи стартап в час повної невизначеності. Ми захоплюємось вашою завзятістю та силою, тому готові допомогти.

Хто такі Pro Women UA?

Ми українська спільнота жінок в бізнесі, політиці, саморозвитку, пройшли шлях від ГО, яка була створена під час пандемії, до реєстрації юридичної особи під час повномасштабної та подальшого зростання в десятки разів по всім показникам за крайні два роки.

Наша ГО отримує багато запитань в дірект про гранти, реєстрацію NGO, роботу з донорами, які фінансують бізнес, можливості партнерства та участі в різних програмах, розробку продуктів та проєктів, які можна було б монетизувати.

Ми вирішили відкрити консультаційні слоти для ваших питань та особистого знайомства. Наша мотивація – підсилити інстутиційну спроможність організацій, які створені та розвиваються в Україні, і таким чином підсилити нашу економіку та громади в цілому.  

Онлайн-консультація триватиме 30 хвилин, дату та час ви можете обрати, заповнивши форму реєстрації.

До зустрічі! Ставаймо сильнішими разом!


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії