Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

 Сім’я Полив’янових пережили окупацію, а тепер – відновлюють та доглядають вісім гектарів фруктових дерев: черешень, персиків та яблук. Команда Суспільне Херсон розповідає історію про садівництво під ...

600x400_ТутРемБуд_1
Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»
 Сім’я Полив’янових пережили окупацію, а тепер – відновлюють та доглядають вісім гектарів фруктових дерев: черешень, персиків та яблук. Команда Суспільне Херсон розповідає історію про садівництво під постійними обстрілами та цьогорічний врожай фермера у проєкті Суспільного «ТутРемБуд».

 

Читайте також: Суспільне розповідає про відновлення й відбудову прифронтових регіонів у циклі документальних історій «ТутРемБуд»

Сади Анатолія Полив’яного розташовані за вісім кілометрів від лінії фронту у Бериславському районі Херсонщини. Відколи дім, де жили Полив’яні, був пошкоджений обстрілами, подружжя живе у модульному будиночку поряд із садом і весь час проводить, доглядаючи за деревами.

Бериславську громаду російська армія щодня обстрілює з іншого берега Дніпра, але фермер не полишає сад: каже, без догляду він швидко занепаде.

«Аби виїхати на цю зйомку ми шукали можливість протягом двох тижнів. Доводилось переносити через безпекові обмеження. Герой матеріалу, Анатолій, перестаховувався через постійні обстріли. Напевно, це одна з найбільш вражаючих історій за мій робочий досвід, яка демонструє українську незламність у всій своїй широті», — каже автор історії Дмитро Васильєв.

Дивіться історію за посиланням на ютуб.

Нагадаємо, на платформах Суспільного стартував цикл мультимедійних документальних історій «ТутРемБуд» — про відновлення й відбудову українських міст і містечок, житлових кварталів та інфраструктури, культурних пам’яток та спортивних закладів. Це матеріали з десяти фронтових регіонів України уздовж російсько-українського кордону — від Чернігова на північному сході до Одеси на південному заході.

Репортажі можна переглядати на ютубі, сайті Суспільне Новини й інших диджитал-платформах трьох хабів Суспільного: південного (Суспільне Одеса, Суспільне Миколаїв, Суспільне Херсон), східного (Суспільне Харків, Суспільне Запоріжжя, Суспільне Дніпро та Суспільне Донбас) та північно-східного (Суспільне Чернігів, Суспільне Суми, Суспільне Полтава); у випусках новин на Суспільне Херсон, інших місцевих каналах Суспільного та на Українському Радіо.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи