Про права – від правника та про відповідальність – від правоохоронця

Дізналися студенти Житлово-комунального коледжу Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова в ході правоосвітнього заходу, що відбувся 22 лютого.На запрошення ...

Додано:
kobzar

20210222_162657
Про права – від правника та про відповідальність – від правоохоронця

Дізналися студенти Житлово-комунального коледжу Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова в ході правоосвітнього заходу, що відбувся 22 лютого.

На запрошення адміністрації Житлово-комунального коледжу та за сприяння Управління патрульної поліції в Харківській області й Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, у навчальному закладі було проведено інтерактивний захід, присвячений правам і відповідальності неповнолітніх.

Зі студентами І курсу зустрілися інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Харківській області старший лейтенант поліції Максим Петухов та комунікатор Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, голова Харківського обласного осередку Асоціації українських моніторів дотримання прав людини (Асоціації УМДПЛ) Юрій Чумак.

Поліцейський розповів юнакам та дівчатам про види адміністративних і кримінальних правопорушень, за які найчастіше притягають до відповідальності молодих людей, а правник – про те, як підліткам спілкуватися з правоохоронцями.

Для наочності Юрій Чумак продемонстрував анімаційні стрічки з циклу «Ти і поліція», підготовлені Асоціацією УМДПЛ та студією Real Stories Production. Зі студентами було розіграно сценку «Зустріч із поліцейським на вулиці» та обговорено права неповнолітніх при взаємодії зі стражами порядку.

Наостанок Юрій Чумак поділився інформацією про послуги, які надаються державною системою безоплатної правової допомоги, а також презентував пам’ятки БПД «Твої права – твій надійний захист», брошури Асоціації УМДПЛ «Підлітку про поліцію» та буклети проєкту «Шерифи для нових громад», який досліджує взаємодію цивільних осіб і поліції.

Як зазначила завуч з виховної роботи Житлово-комунального коледжу Галина Помогайбо, ця правопросвітницька зустріч сприятиме формуванню правової свідомості студентів, оскільки юнаки та дівчата отримали в інтерактивний спосіб інформацію, що напевно буде корисною для них.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Стартував ІІ етап навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність»

Презентовано дослідження “Професійне вигорання працівників благодійного сектору”

«Помилки грантера»: ГО PRO Women UA запустила освітній відеопроєкт

Команда зі Львова здобула нагороду на Міжнародному студентському ярмарку International Expo-2023 у Литві

Зупинимо туберкульоз разом. Започатковано інформаційну кампанію #ТакМиМожемо

Для українців за кордоном створили цифрове ком’юніті