Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців – результати опитування ГО «Проти Корупції»?

«Люди більше знають про «єВідновлення», ніж про програму комплексного Відновлення», – зазначив голова ГО «Проти Корупції» Юрій Путря під час інтервʼю для Антикризовий медіа-центр.Про план відновлення ...

Додано:
alyona2329

foto_1
Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців – результати опитування ГО «Проти Корупції»?

«Люди більше знають про «єВідновлення», ніж про програму комплексного Відновлення», – зазначив голова ГО «Проти Корупції» Юрій Путря під час інтервʼю для Антикризовий медіа-центр.

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців. Понад 70% респондентів не знали про плани відновлення у своїх громадах.

На думку опитаних, громадянське суспільство має контролювати процеси відновлення у громаді. 46% людей зазначили, що потрібно наглядати за місцевою владою, аби уникнути корупції на місцях. 

«Мешканці не сприймають, що вони самі є громадянським суспільством. Вони думають, що це є якісь громадські організації і, що вони прийдуть і будуть щось робити. Коли питаємо людей, то вони кажуть, що було б добре, якби були громадські організації, які зайнялися ремонтом доріг. І я був здивований, що люди на територіях, які були зруйновані, більше опікуються тим, що їм потрібно зробити дорожню інфраструктуру. Це 41% людей. Навіть відновлення шкіл та дитячих садочків не на першому місці. Людей турбують насамперед ремонт доріг, водовідведення та водопостачання», – додав голова ГО «Проти Корупції» Юрій Путря.

Такі результати отримали члени нашої команди ГО «Проти Корупції» від соціологічного опитування, проведеного в лютому.

Детальніше за посиланням.

Ця публікація підготовлена ГО «Проти Корупції» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту Спільнота громадянського суспільства України “Відновлення”, що фінансується Посольством США в Україні.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти