«PRO парламент: навіщо нам депутати» – на ВУМ online стартував новий курс

Чи не щодня ми чуємо, читаємо і говоримо про політиків, Верховну Раду, депутатів, але насправді так мало знаємо про те, як же працює вся ця політична конструкція. В когось є поверхневе сприйняття ...

Додано:
ВУМ online

Госзакупки
«PRO парламент: навіщо нам депутати» – на ВУМ online стартував новий курс

Чи не щодня ми чуємо, читаємо і говоримо про політиків, Верховну Раду, депутатів, але насправді так мало знаємо про те, як же працює вся ця політична конструкція. В когось є поверхневе сприйняття процесів державного управління, хтось знає лише про деякі права, обов’язки і завдання народних депутатів. І при цьому ми самі з наших же податків платимо їм заробітну плату, не розуміючи, що маємо отримувати натомість. Цю ситуацію варто виправляти!

На ВУМ online стартував новий курс «PRO парламент: навіщо нам депутати».

Для кого цей курс? Цей курс для всіх, хто усвідомлює, що без розуміння цілісної картинки – як працює Верховна Рада – не вийде ефективної взаємодії між владою та народом, і тому має бажання нарешті з цим розібратися.

Мета курсу – допомогти прояснити базові аспекти роботи Верховної Ради України, розглянути парламентську «кухню» та продемонструвати, як громадяни можуть впливати на парламент.

Основна перевага цього курсу – матеріал викладається доступною, людською мовою, без вживання складних юридичних термінів. Навчальні модулі курсу стосуються функціонування Верховної Ради. Теоретичні аспекти доповнені практичними порадами, які може взяти собі на озброєння кожний громадянин.

Долучайтесь до курсу «PRO парламент: навіщо нам депутати». Навчання на курсі безкоштовне. І діліться інформацією з друзями.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У Чугуєві шукали протиотруту «зумбомбінгу»

"Добро" з Кобижчі розвиває волонтерський рух на Чернігівщині

Міждисциплінарна програма DOCU/СИНТЕЗ: виставки та записи дискусій з митцями

Експерти УГСПЛ визначили проблемні питання використання колекторами персональних даних боржників

Режисер Олексій Радинський у межах арт-резиденції від ІЗОЛЯЦІЇ дослідив індустріальні артефакти невеликого музею на Донеччині

Від теорії до практики - з чим стикнеться кочубеївська діалогова група з вирішення екологічних проблем?