Про давню історію української землі будуть знати більше

3 серпня 2016 року у м. Київ за ініціативою Михайла Відейка, завідувача науково-дослідної лабораторії археології Київського університету імені Бориса Грінченка, між навчальним закладом та Фондом ...

Додано:
o.linkova

JM691siRcBE
Про давню історію української землі будуть знати більше

3 серпня 2016 року у м. Київ за ініціативою Михайла Відейка, завідувача науково-дослідної лабораторії археології Київського університету імені Бориса Грінченка, між навчальним закладом та Фондом Досліджень Стародавніх Цивілізацій (Нью-Йорк, США) було підписано договір про співпрацю.

Університет Грінченка та Фонд Досліджень Стародавніх Цивілізацій домовилися співпрацювати в галузі польових досліджень трипільської цивілізації, здійснювати поглиблене вивчення археологічних артефактів, організовувати спільні виставки. Метою спільної діяльності є розширення знань про феномен великих поселень в Україні, посилення міждисциплінарного напрямку досліджень трипільської культури та інших сторінок давньої історії України.

Така співпраця надасть можливість не лише поширювати знання про історію України за її межами, а й неодмінно сприятиме підтримці позитивного іміджу нашої держави в цілому.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2024» продовжено до 11 травня 2025 року

Житло для переселенців: виклики інтеграції внутрішньо переміщених осіб та перспективи нового законодавства

Розірване коло підтримки: як Україна формує систему допомоги ветеранам в умовах війни

Психологічна підтримка ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи порятунку

Система підтримки ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи вирішення

Презентували книгу «Коли не стукають у двері: 25 історій про російську окупацію» в гуртожитку для ВПО: розмови про досвід окупації та переселення, підтримки контактів з рідними