Презентація сервісів транскордонного проекту «Туризм, спадщина та креатив»

15 грудня 2020 р. у миколаївському Ukraine Palace відбулася презентація сервісів транскордонного проекту «Туризм, спадщина та креатив» за участю cорока представників провідних туроператорів ...

Додано:
frgn

ФРМ-2
Презентація сервісів транскордонного проекту «Туризм, спадщина та креатив»

15 грудня 2020 р. у миколаївському Ukraine Palace відбулася презентація сервісів транскордонного проекту «Туризм, спадщина та креатив» за участю cорока представників провідних туроператорів громадськості та органів місцевого самоврядування шості громад Миколаївщини.

Учасників заходів привітали голова правління ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва та представники Секретаріату КМУ, Миколаївського офісу  та миколаївського міськвиконкому, які є членами  української наглядової ради проекту.

Менеджерка проекту, експертка ФРММ Тетяна Золотухіна так презентувала сервіси проекту: «Дворічний проект спрямований на взаємокорисне єднання зусиль бізнесу, громадськості та влади для формування грузино – україно — болгарського туристичного кластеру, що ґрунтується на креативному поєднанні культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Північно-Східного регіону Болгарії.

Значною часткою проекту є визначення потенціалу ринку креативного туризму у країнах-учасницях та його розвиток за допомоги зацікавлених сторін – бізнес-середовища, місцевих діячів туризму та культури тощо».

Наразі партнерами ФРММ з реалізації цілей проекту є 5 місцевих громад. Укладено відповідні меморандуми про співпрацю з головами Миколаївської і Вознесенської міських, Березанської селищної та Галицинівської і Коблівською сільською радами.  Їх представники привітали учасників заходу 

Процес налагодження партнерства з органами місцевого самоврядування та місцевими адміністраціями Миколаївщини триває. Сме тому в обговорені презентації взяли представниці очаківського міськвиконкому.

Запрошуємо зацікавлених осіб органів публічної влади, громадськості і туроператорів регіону до партнерства у проекті!

Реліз проекту на тут.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Презентація відбулась в рамках проекту, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Жителі Сходу України отримали навички працевлаштування, кар’єрного розвитку та започаткування власної справи

Inspiring Історії: Давайте робити Україну технологічною країною разом

Фінансова грамотність для дітей - відверта розмова про гроші

Обмеження журналістів на доступ до приміщення Одеських обладміністрації і облради оскаржено у суді

Школа щастя - як проєкт “Healthy Schools” формує психологічно комфортний простір у школах України

Ухвалення Законопроєкту №4254 «Про публічні консультації» важливе для розвитку демократії і народовладдя в Україні