Представники прихистків та вимушено переміщені особи здобули знання з надання домедичної допомоги та фізичної безпеки

Особиста безпека та безпека рідних є дуже важливою. А вміння надавати першу домедичну допомогу може допомоги врятувати життя. Особливо тепер, в умовах воєнного стану, коли ми маємо бути готовим до ...

Додано:
Halyna Seheda

351303703_1229015187979021_2872197949276208562_n
Представники прихистків та вимушено переміщені особи здобули знання з надання домедичної допомоги та фізичної безпеки
Особиста безпека та безпека рідних є дуже важливою. А вміння надавати першу домедичну допомогу може допомоги врятувати життя. Особливо тепер, в умовах воєнного стану, коли ми маємо бути готовим до всього. Крім того, чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та правильно надати першу допомогу постраждалому. Адже, як кажуть, прості речі рятують життя.

351303703_1229015187979021_2872197949276208562_nТакож важливо, аби вміння надавати першу домедичну допомогу та знання з фізичної безпеки мали працівники прихистків і вимушено переміщені особи, частина з яких вже повертається на деокуповані території.
 
Тож ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту «Save Shelters» організувала тренінг із надання першої домедичної допомоги та фізичної безпеки.
 
Участь у ньому взяли працівники і працівниці навчальних закладів, на базі яких функціонують прихистки, та вимушено переміщені особи, які проживають у прихистках.
 
На базі одного із найбільших прихистків Вінниці (ДНЗ “ЦПТО 1 м.Вінниці”) відбувся комплексний тренінг, який включав як теоретичні знання, так і практичні навички надання допомоги постраждалим.
 
Тренерами стали сертифіковані інструктори Respawn school Валерій Воробйов та Оксана Гайдук, також експерт з безпеки, сертифікований інструктор Олег Левченко.
 
Учасники та учасниці тренінгу стануть місцевими «офіцерами безпеки» та поширюватимуть набуті знання, зокрема й серед мешканців прихистків.
_____________________________________________________________________________
Тренінг організовано Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO) у співпраці з Crown Agents Limited в рамках програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Буська громада провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Володимирі обговорили подальше впровадження “зелених” рішень в багатоквартирних будинках

«Життя — не тільки в столиці». Марія Фрей — про гіперлокальну мережу Суспільного та розбудову хабів у регіонах

За рік та сім місяців великої війни росія скоїла 536 злочинів проти медіа та журналістів

Мережування, партнерування та адвокація: досвід Асоціації громадських радників України

Суспільний запит на відповідальність за скоєні воєнні злочини: інструменти для притягнення до відповідальності