Представникам релокованого бізнесу організували зустріч з польськими підприємствами важкої промисловості

25 серпня відбулася чергова B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».Зустріч на тему: ...

Додано:
Halyna Seheda

25.08.2023
Представникам релокованого бізнесу організували зустріч з польськими підприємствами важкої промисловості

25 серпня відбулася чергова B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».

Зустріч на тему: «Машинобудування та важка промисловість» була присвячена роботі підприємства, яке спеціалізується на виготовленні різних конструкцій з металу.

Спікером виступив Марчін Гремскі, керівник підприємства WOLFSTAL sp z.o.o. А до участі у заході долучилися представники і представниці релокованих підприємств, а також самозайняті особи.

Марчін Гремскі розповів про створення та розвиток підприємства, роботу з клієнтами та виборі назви підприємства, а також про те, що до повномасштабного вторгнення WOLFSTAL співпрацювало Україною, зокрема, постачалася продукція із заводу «Азовсталь», що у Маріуполі.

«Сьогодні ми закуповуємо сировину в інших країнах і платимо значно вищу ціну. Крім того, до війни на нашому підприємстві працювали українці, проте згодом вони повернулися додому, ймовірно, щоб захищати свою країну», – зазначив пан Марчін.

За словами  Марчіна Гремскі, найвищою цінністю на підприємстві є люди, які професійно працюють.

«Свою діяльність я розпочинав з простого, був звичайним робітником, а потім створив підприємство, яке згодом об’єдналося з іншим, аби не створювати конкуренції. Спочатку ми працювали на локальному рівні, згодом вийшли на міжнародні ринки – Скандинавський та Європейський. Ми намагаємося дотримуватися світових стандартів якості, налагоджувати співпрацю, переймати досвід та слідкувати за новинками. Але найважливіше, що є у нашого підприємства – люди. Без професійних людей цього всього не було б», – розповів спікер.

Під час зустрічі учасники та учасниці мали нагоду поставити спікерові низку запитань, зокрема, й про налагодження співпраці з українськими підприємцями. Результатом зустрічі стала домовленість щодо перспектив налагодження майбутньої співпраці та обміну досвідом. Марчін Гремскі зазначив, що готовий приймати українські делегації та ділові пропозиції.

«Великі проблеми – це великі можливості. Після війни в Україні точно буде розвиватися галузь важкої промисловості, а країни потребуватимуть міжнародного партнерства у цій сфері», – підсумував Марчін Гремскі.

Нагадаємо, що в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» й надалі відбуватиметься цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

Пепреглянути записи В2В зустрічей можна на нашому YouTube каналі: https://www.youtube.com/@mostybiznes

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Поза фокусом: кого з мешканців прифронтових регіонів оминає гуманітарна підтримка, і як це змінити?

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив лауреатів премії «Київська книга року» - 2024

Партнери для організації зустрічей задля протидії мові ворожнечі та дискримінації ЛГБТІК+ молоді

Стресменеджмет і психологічне відновлення — must have навички для лідерок громад

Відбувся Другий національний форум амбасадорів культурної спадщини України

Підведення підсумків першого етапу проєкту «SOS-Психологія»