Правова допомога для мешканців Пальчиківської сільської ради Полтавського району

На території Полтавщини продовжуються вживатися заходи, спрямовані на покращення доступності безоплатної правової допомоги для мешканців нашої області, щоб кожен із них мав реальну можливість ...

Додано:
Tanya Tanya

безоплатна правова допомога
Правова допомога для мешканців Пальчиківської сільської ради Полтавського району

На території Полтавщини продовжуються вживатися заходи, спрямовані на покращення доступності безоплатної правової допомоги для мешканців нашої області, щоб кожен із них мав реальну можливість безкоштовно скористатися правовою допомогою задля захисту своїх прав та свобод.

Одним із таких заходів є робота мобільних та дистанційних пунктів безоплатної правової допомоги безпосередньо у приміщенні сільських рад, де кожен місцевий мешканець може звернутися до юриста за допомогою у вирішенні правових питань, не витрачаючи час та кошти на подорож до обласного чи районного центру.

Варто зауважити, що в Полтавському районі більшість цих заходів реалізуються в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту #Я МАЮ ПРАВО та меморандуму про співпрацю між #Полтавським бюро правової допомоги і Територіальним центром соціального обслуговування Полтавського району.

Черговий захід із цього циклу відбувся 29 листопада 2019 року у селах Пальчиківка та Келебердівка Полтавського району, де керівниця #Полтавського бюро правової допомоги Тетяна Ражик під час функціонування #мобільного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, надавала правові консультації та роз’яснення місцевим мешканцям.

Людей, які звернулись до юриста у названих населених пунктах цікавили переважно питання, що стосуються земельного та спадкового права. Вже традиційно актуальними залишаються питання щодо ринку землі та порядку реалізації права розпорядження земельним паєм, адже з цих питань юристи отримують найбільшу кількість звернень.

Всі, хто цього дня звернувся за консультаціями також отримали буклети з правової тематики, розроблені юристами для підвищення своєї правової обізнаності.

IMG-c6b797e10ecccbfa1d6ed7ab3132ed40-V IMG-bf311a11f260e578fdc5bbd1e8656866-V

Не зайвим буде нагадати, що за правовою допомогою Ви можете звернутися до #Полтавського бюро правової допомоги, розташованого за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка 2, тел. 50-27-29, з 9 до 18 години в робочі дні.

Між тим, за планом, черговий мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги буде працювати 06 грудня 2019 року в с. Божківське. Отож запрошуємо всіх бажаючих скористатися реальною можливістю отримати правову допомогу у своєму населеному пункті. Більш детальну інформацією Ви завжди можете отримати за телефоном (0532) 50-27-29.

Полтавське бюро правової допомоги


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Тестування на ВІЛ у Верховній Раді: депутати долучились до соціальної акції

150 учасників зі всієї України завершили навчання на програмі «Креативна молодь змінить Україну»

Активісти Донеччини пропонують місцевій владі впроваджувати практику e-консультацій

Вийшов звіт про якість освіти України за результатами міжнародного дослідження PISA

У листопаді ІМІ зафіксував 17 випадків порушень свободи слова

Що не так із системою субсидій для населення?