Працює безкоштовна психологічна лінії для жінок-ВПО “Ти не одна”

За ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у Дніпропетровській області продовжується підтримка роботи безкоштовної психологічної лінії для жінок “Ти не ...

Додано:
liga4

онлайн офіс вебінар тренінг жінка
Працює безкоштовна психологічна лінії для жінок-ВПО “Ти не одна”

За ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у Дніпропетровській області продовжується підтримка роботи безкоштовної психологічної лінії для жінок “Ти не одна”. 

77336298_1047527662249637_2544309467617427456_n

Психологи громадської організації надають щоденні психологічні консультації для жінок-ВПО з Луганської, Донецької, Запорізької областей, консультації проходять онлайн за попереднім записом по Skype, Zoom, Viber і за телефоном гарячої лінії. Особлива увага приділяється жінкам, які постраждали від насильства під час війни. 

Консультації надаються всім жінкам – ВПО за попереднім записом на гарячу лінію, також особлива увага приділяється людям з інвалідністю – ВПО.  

Для запису на консультації зателефонуйте за телефоном гарячої лінії +380 50 193 47 36 або напишіть в соціальних мережах, месенджерах:

[email protected]

https://www.facebook.com/lwv.ngo/ 

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?