Постраждалим від війни українцям допомагає одна з найбільших міжнародних благодійних організацій “CARE”

Міжнародна спільнота не залишається осторонь української біди від початку нового наступу наприкінці лютого, і все більше компаній та організацій прагнуть проявити свою солідарність та допомогти.Одна ...

Додано:
[email protected]

гуманітарна допомога волонтерство
Постраждалим від війни українцям допомагає одна з найбільших міжнародних благодійних організацій “CARE”

Міжнародна спільнота не залишається осторонь української біди від початку нового наступу наприкінці лютого, і все більше компаній та організацій прагнуть проявити свою солідарність та допомогти.

Одна з найбільших і найдавніших благодійних організацій “CARE” також запропонувала свою підтримку. Вона працює вже понад 75 років і допомагає у більш ніж ста країнах. Через війну з росією та спричинену нею гуманітарну кризу Україна увійшла до числа тих, кого сьогодні активно підтримує “CARE”.

2022-06-27 12.45.53

“Ми дійсно пишаємося тим, що співпрацюємо з “Твоєю опорою” всередині України та допомагаємо людям, які потребують допомоги, медичним обладнанням та ліками. Робота через партнерські організації важлива, тому що місцеві організації – це люди, які збираються змінити громадянське суспільство. “Твоя Опора” є чудовим прикладом”, – каже Карл-Отто Зентель, генеральний директор CARE Німеччина.

На перший пакет допомоги від “CARE” для однієї з київських лікарень вдалося закупити важливе реанімаційне обладнання. Серед якого – і наркозна станція, і апарати штучної вентиляції легень, і пересувні світильники, і апарат ультразвукової діагностики та багато інших медичних приладів і товарів. У лікарні кажуть, що це обладнання дозволить їм оперативніше діагностувати захворювання та бути мобільнішими, що надзвичайно важливо в умовах воєнного стану. А відтак і врятувати більше українців, зокрема постраждалих від війни.

“Ми пишаємося партнерством з “CARE” і вдячні за їхню допомогу. Водночас ми просимо не забувати про Україну! Щодня гинуть люди – діти та дорослі. Це пекло, яке стало нашою реальністю. Тож ми просимо підтримувати українців”, – каже Валерія Татарчук, засновниця українського благодійного фонду “Твоя Опора”.

Для довідки.

“CARE” - провідна гуманітарна організація, заснована у 1945 році. У 2021 році “CARE International” працювала у більш ніж 100 країнах, охопивши понад 100 мільйонів людей. “CARE” працює по всьому світу, щоб рятувати життя, подолати бідність і досягти соціальної справедливості.

“Твоя Опора” – український благодійний фонд, заснований у 2014 році Валерією Татарчук, щоб допомагати дітям із вродженими вадами серця. Із початком російсько-української війни фонд розширив спектр своєї діяльності і почав надавати гуманітарну допомогу постраждалим від воєнних дій дітям, дорослому цивільному населенню, лікарням, зокрема і прифронтовим, і дитячим лікарням.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільских громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування

Вишнівецька громада на Тернопільщині відтепер має молодіжний простір

"Абетка саморегуляції 6.0" - подорож до себе, яка завершиться ретритом в Карпатах

Розпочалась програма "Соціальне репетиторство": безкоштовне навчання школярів 1-4 класів та підготовка до НМТ для 10 класів