Посол Австралії в Україні відвідала жіночий клуб у віддаленому гірському районі

У роботі мультисекторального жіночого клубу «FemGeneraction», що працював днями у Вижниці (Чернівецька область), прийняла участь Посол Австралії в Україні Меліса О‘Рурк.Під час свого візиту вона ...

Додано:
Nataly Kravchuk

13
Посол Австралії в Україні відвідала жіночий клуб у віддаленому гірському районі

У роботі мультисекторального жіночого клубу «FemGeneraction», що працював днями у Вижниці (Чернівецька область), прийняла участь Посол Австралії в Україні Меліса О‘Рурк.

Під час свого візиту вона відвідала виступ форум-театру, в якому зіграли місцеві мешканки. Відмітимо, що вижниччанки лише за день під керівництвом спеціалісток із «Конвіктусу» поставили виставу про різні види насильства та презентували її мешканцям і гостям міста.

Під час своєї промови  пані Меліса О‘Рурк підкреслила, що дуже важливо розвивати у регіоні жіноче лідерство та висловила сподівання на активну співпрацю між різними поколіннями жінок.

Нагадаємо, робота клубу «FemGeneraction» у Вижниці тривала три дні. Протягом всього часу київські, чернівецькі та вижницькі фахівці(чині) розповідали про збереження жіночого здоров’я, відстоювання своїх прав, захист від насилля, допомогу у складних життєвих ситуаціях, а також створення власного бізнесу, жіноче лідерство у різних сферах життя та творчий розвиток. Всього понад 100 жінок та дівчат відвідали активності клубу.

Крім того, Посол Австралії в Україні поспілкувалася з головою Вижницької райдержадміністрації Русланом Сенчуком та головою районної ради Михайлом Андрюком, менеджеркою проектів «Конвіктус Україна» Юлією Царевською. У фокусі розмови – розвиток жіночого лідерства у районі та допомога таким ініціативам з боку місцевої влади та проекту.

Візит клубу відбувся в рамках проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії «FemGeneraction», який реалізовує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА». Метою діяльності проекту «Femgeneraction» є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Молоді черкащани розпочали навчання на програмі з успішного працевлаштування

Партисипації бути. У 3 пілотних областях запровадять Всеукраїнський громадський бюджет

Діти, народжені у наступні 5 років,  можуть стати першим вільним від куріння поколінням

100 років Українській Революції. Як відзначаємо? Вінничина.

Стартував проект щодо шкільного підприємництва у сільській місцевості та малих містах України

“Пам'ять про Майдан” - новий відеоролик Українського інституту національної пам’яті