Понад 100 учасниць практикуму «Від слів до дій vol.2» від ГО «PRO Women UA» успішно завершили інтенсив

Минулого тижня відбувся онлайн-практикум «Від слів до дій vol.2», який влаштувала спільнота  PRO Women UA. Відібрані учасниці разом із менторками розглянули наступні теми психологічної адаптації ...

photo_2023-02-28_12-25-13
Понад 100 учасниць практикуму «Від слів до дій vol.2» від ГО «PRO Women UA» успішно завершили інтенсив

Минулого тижня відбувся онлайн-практикум «Від слів до дій vol.2», який влаштувала спільнота  PRO Women UA. Відібрані учасниці разом із менторками розглянули наступні теми психологічної адаптації жінок до викликів сьогодення, креативності, розвитку бізнесу як ком’юніті та бізнес-моделювання.

«Головне, що розуміємо зараз — такий формат допомагає жінкам бути впевненими у своїх діях, думках та розуміннях роботи над розбудовою власного бізнесу зараз тут, в Україні. З допомогою менторок та спільноти вони мають змогу систематизувати власні знання та внести правки в діючі проєкти, знайти партнерів для реалізації ідей й підсилити існуючі.

Наша команда розуміє, що саме на збільшенні підприємницької діяльності серед українських жінок, ефективному використанні ресурсів триматиметься наша економіка найближчим часом. Відповідно, мусимо підтримувати одна одну, аби країна виграла в цілому», – говорять у PRO Women UA.

Наразі учасницями програми стали понад 300 дівчат з усіх куточків України. Організатори планують продовжувати навчання.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як і навіщо молоді впливати на справи громади: поради та інструменти експертів проєкту «Активна молодь – сильна громада»

Під’їзд, якого не стало. Як у Запоріжжі відновлюється будинок на Соборному

Як чернігівська броварня відновлює виробництво — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Про садівництво під постійними обстрілами — історія з циклу Суспільного «ТутРемБуд»

Представлено результати проєкту «Розробка рекомендацій щодо формування ефективних місцевих політик через вимірювання згуртованості громад»

“Ветерани справляться з будь-якими завданнями. Наш досвід і є нашою перевагою”, – ветеранка Світлана Келип