Понад 100 учасниць практикуму «Від слів до дій vol.2» від ГО «PRO Women UA» успішно завершили інтенсив

Минулого тижня відбувся онлайн-практикум «Від слів до дій vol.2», який влаштувала спільнота  PRO Women UA. Відібрані учасниці разом із менторками розглянули наступні теми психологічної адаптації ...

photo_2023-02-28_12-25-13
Понад 100 учасниць практикуму «Від слів до дій vol.2» від ГО «PRO Women UA» успішно завершили інтенсив

Минулого тижня відбувся онлайн-практикум «Від слів до дій vol.2», який влаштувала спільнота  PRO Women UA. Відібрані учасниці разом із менторками розглянули наступні теми психологічної адаптації жінок до викликів сьогодення, креативності, розвитку бізнесу як ком’юніті та бізнес-моделювання.

«Головне, що розуміємо зараз — такий формат допомагає жінкам бути впевненими у своїх діях, думках та розуміннях роботи над розбудовою власного бізнесу зараз тут, в Україні. З допомогою менторок та спільноти вони мають змогу систематизувати власні знання та внести правки в діючі проєкти, знайти партнерів для реалізації ідей й підсилити існуючі.

Наша команда розуміє, що саме на збільшенні підприємницької діяльності серед українських жінок, ефективному використанні ресурсів триматиметься наша економіка найближчим часом. Відповідно, мусимо підтримувати одна одну, аби країна виграла в цілому», – говорять у PRO Women UA.

Наразі учасницями програми стали понад 300 дівчат з усіх куточків України. Організатори планують продовжувати навчання.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Платформа пошуку фінансування для відбудови

Україна у війні – поточні події та процеси в контексті міжнародного правосуддя

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина