Помічник виборця допомагає слідкувати за роботою Верховної Ради

Вибори закінчилися і ви зітхнули з полегшенням? Чи й взагалі не помітили, що вибори відбувалися навколо? Частина українців може відповісти ствердно на першу тезу, інша частина - на наступну. Правда у ...

chat_parliament
Помічник виборця допомагає слідкувати за роботою Верховної Ради

Вибори закінчилися і ви зітхнули з полегшенням? Чи й взагалі не помітили, що вибори відбувалися навколо? Частина українців може відповісти ствердно на першу тезу, інша частина – на наступну. Правда у тому, що переважна більшість громадян думають про політику, роль депутатів, Уряду, Верховної ради і їхній вплив на своє життя… раз на три-чотири роки. Під час виборів.

Як змінити цю ситуацію за допомогою новітніх технологій розповідала Вікторія Талашкевич – під час зустрічі у креативному IT-просторі “KOWO” у Кропивницькому. Вікторія, як координаторка проекту “реАнімація виборців”, що його підтримав Фонд розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, презентувала присутнім ідею чат-ботів, а також розповіла про чат-бота “Помічник виборця”, що був створений у рамках проекту. Дванадцять хвилин цього відео дозволять вам зрозуміти, про що йшла мова.

Подивитися презентацію Вікторії можна за наступним посиланням Чат-бот як інструмент активізації громадян. Якщо ж ви хочете відслідковувати роботу Верховної Ради у власному телефоні – зручно, швидко і сучасно, – підписуйтеся на чат-бота “Помічник виборця“, тисніть і далі на кнопку “Почати”.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Від сьогодні діють нові форми заяв у сфері державної реєстрації

Хто такі «бізнес-ангели» і як вони можуть допомогти у залученні коштів для вашого проєкту?

Сесія Тернопільської міської ради - що нового?

Стартує інформаційна кампанія про процедури голосування на місцевих виборах

Попередні результати Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права»

Як завершити дві реформи і запустити ефективну систему місцевого самоврядування