Полтавські комунальники надали відповідь по зовсім іншому питанню

Багато років так виглядає плитковий тротуар навпроти супермаркету, що знаходиться за адресою: м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького, 5. Стан тротуару навіть не можна назвати незадовільним. В рамках ...

Додано:
socium.pl

DSC_0073 modified Полтава
Полтавські комунальники надали відповідь по зовсім іншому питанню

Багато років так виглядає плитковий тротуар навпроти супермаркету, що знаходиться за адресою: м. Полтава, бульвар Б.Хмельницького, 5. Стан тротуару навіть не можна назвати незадовільним.

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», метою якого є привернення уваги суспільства та місцевих органів влади до таких об’єктів і неналежного виконання своїх посадових обов’язків або бездіяльності місцевих чиновників, ми і визначили цей об’єкт, повідомив перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник проекту Андрій Олєйніков.

Нажаль в місті велика кількість таких тротуарів, що є «гарним» об’єктом для травматизму, сторчаща з тротуару арматура просто вражає безвідповідальністю місцевих чиновників, які зобов’язані контролювати ці питання. Не вміеш гарно працювати, або не хочеш – не працюй, звільняйся, такі працівники-керівники підрозділів доведуть наше місто до повного занедбаного стану. Навіть важко уявити, як такою дорогою може пройти матір із дитячою коляскою, інвалід-візочник, маленька дитина, як там дорослій людині важко пересуватись.

Якщо вони самі не бачать, що потрібно ремонтувати, то ми будемо підказувати їм про це, висвітлювати в ЗМІ такі об’єкти, поширювати інформацію в соціальних мережах. З цього випадку, асоціацією було направлено скаргу на ім’я Полтавського міського голови із проханням:

  • доручити відповідним службам вжити заходів щодо зобов’язання власників мережі відремонтувати цей тротуар в місячний термін та поставити це питання на особистий контроль;
  • оголосити догани керівникам підрозділів міськвиконкому, які багато років не звертали увагу на цю дільницю;
  • надати письмову відповідь за своїм підписом по цим питанням.

На наш запит, місцеві клерки надали відповідь, що при внесенні змін до «Програми розвитку житлового господарства та благоустрою м. Полтава на 2017 рік» буде розглянута можливість включення житлового будинку до переліку вулиць і тротуарів, які потребують ремонту покриття та ще за умови відповідного фінансування, тобто на невизначений термін…

Справа в тому, що ми зазначали не про подвір’я житлового будинку, а про плитковий тротуар навпроти супермаркету, відповідальність за стан якого можна також було покласти на власника мережі, який зобов’язаний підтримувати прилеглу територію в належному стані. Тобто вони настільки некомпетентні, що навіть не опрацьовують належним чином скарги, не виходять комісійно на перевірку, плутають об’єкти та надають відповіді по зовсім іншим питанням.

Такий непрофесіоналізм комунальних служб ніколи не вирішить проблему травматизму на небезпечних об’єктах нашого міста, коли ти ставиш питання про тротуар навпроти супермаркету, а тобі про житловий будинок. Вони самостійно повинні планувати діяльність ремонту таких дільниць та контролювати ці процеси без скарг, петицій, нагадувань, а то заробітну платну отримують, а роботу не роблять.

ответ жалоба3 DSC_0071 modified DSC_0072 modified DSC_0073 modified


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

18 шкільних служб порозуміння змагаються за звання найкращої

П’ять причин створити орган самоорганізації населення (ОСН)

Продовжуються навчанння для старшокласників Цуманської ОТГ щодо їх права та обов’язків у розвитку громади

Тест на корупцію в медичних закупівлях?

Роман Кульчинський: Ситуація зі збором даних в Україні критична

Вінницькі діти з цукровим діабетом отримають допомогу з міського бюджету