Подолання стигми та дискримінації з боку представників правоохоронних органів

12 інформаційно-просвітницьких зустрічей з даної тематики були проведені в серпні – листопаді 2020 року для працівників поліції Харківської області.Тренерами виступили голова Харківського обласного ...

Додано:
kobzar

DSC07610
Подолання стигми та дискримінації з боку представників правоохоронних органів

12 інформаційно-просвітницьких зустрічей з даної тематики були проведені в серпні – листопаді 2020 року для працівників поліції Харківської області.

Тренерами виступили голова Харківського обласного осередку Асоціації УМДПЛ, президент Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» Юрій Чумак і керівниця ініціативної групи «Легалайф-Україна» в Харкові Наталя Карагашова.

Враховуючи, що організація серії правопросвітницьких заходів цього року припала на період епідемії коронавірусу, вони проводилися з дотриманням карантинних обмежень, з невеликими групами правоохоронців. Через що до деяких територіальних підрозділів ГУНП в Харківській області доводилося приїздити двічі.

Що таке «дискримінація», «стигма» та «толерантність», хто відноситься до вразливих груп населення? – на ці та інші запитання шукали відповіді учасники інформаційно-просвітницьких зустрічей.

Розглядалися й практичні ситуації, на основі реальних кейсів, в яких працівникам поліції було необхідно знайти такий алгоритм дій, який би дозволив виконати свій службовий обов’язок, і при цьому не допустити порушення прав людини.

Як зазначила Наталя Карагашова, проведення таких інформаційно-просвітницьких заходів для поліцейських дає можливість відпрацювати ситуації порушення прав секс-працівниць/працівників, дозволяє побудувати належні моделі поведінки правоохоронців, що позитивно впливає на зниження рівня стигми та дискримінації щодо вразливих верств суспільства.

Заходи організовано БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках Проєкту, що впроваджується БО «100% ЖИТТЯ».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

За підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» презентували економічний профіль Хорошівської територіальної громади

Актуальні проблеми протидії гендерно-зумовленому насильству обговорили в Чернігові

На Чернігівщині стартує проєкт з відновлення доступу до медичної допомоги

Юні бізнесмени, школярі-змінотворці й освітні міні-хаби - як відновлюють освіту на Миколаївщині та Херсонщині

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців - результати опитування ГО «Проти Корупції»?

У Тернополі експонується виставка про "справи Майдану"