Подкаст Великих Історій — новий формат

Zagoriy Foundation анонсує новий формат Подкасту Великих Історій, де команда обговорює актуальні проблеми благодійності у період війни.В останні 6 тижнів майже кожен українець долучився до ...

Подкаст Великих Історій
Подкаст Великих Історій — новий формат

Zagoriy Foundation анонсує новий формат Подкасту Великих Історій, де команда обговорює актуальні проблеми благодійності у період війни.

В останні 6 тижнів майже кожен українець долучився до благодійності різними способами: хтось перераховує кошти, хтось волонтерить, хтось координує допомогу, а хтось працює безоплатно, адже ділитися знаннями — теж допомога. Але водночас з благодійним бумом, у людей виникають питання: як правильно фандрейзити? Чи не натраплю я на шахраїв? Як поєднувати роботу і волонтерство?

Ці питання цілком логічні та очікувані, тому команда Zagoriy Foundation хоче поділитися досвідом та знаннями щодо різноманітних аспектів благодійності в рамках Подкасту Великих Історій. Формат подкасту змінився: тепер це неформальні короткі розмови членів команди на актуальні чи болючі питання щодо благодійності у період війни.

У першому випуску Любов Раїнчук, Анна Нішніанідзе та Зоя Жерельнікова обговорюють звітність та чому вона важлива на прикладі актуальних кейсів українських благодійників. Ми часто чуємо:«Відзвітуємо після перемоги», але це хибне враження, ніби зараз звіти нікому не потрібні. Саме у період війни люди особливо гостро сприймають непрозорі дії та мовчання фандрейзерів. 

Як звітувати сьогодні, чи потрібні для цього додаткові навички та де використати звітність у майбутньому? Усі ці питання обговорила команда Zagoriy Foundation у першому випуску Подкасту Великих Історій. 

Apple Podcast: https://apple.co/3xfQLCX 

Google Podcast: https://bit.ly/3E87AkY 

Anchor FM: https://anchor.fm/zagoriy-foundation/episodes/ep-e1gu8p1 

Spotify: https://spoti.fi/3xfQOi7 

Дисклеймер: команда Фонду зараз розкидана по різних країнах та не має доступу до професійної техніки звукозапису, тому якість звуку може відрізнятися від записів мирного часу.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Редколегія. Офлайн: Медіацентр Україна та Unit.city організували зустріч українських медійників

У Медіацентрі Україна відбулась дискусія на тему «Волонтерство: рух до перемоги»

Самоорганізація ВПО: нові виклики

Експертна допомога громадським об'єднанням, ініціативам та активістам

Як лікують «кришталевих» людей в Україні під час війни

Асоціація благодійників України запускає новий проєкт – Національний рейтинг «Компас благодійності України»