Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

У межах проєкту «СОС Діти. Програма екстреної допомоги», який реалізовує громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова», відбуваються події з психоемоційної та гуманітарної підтримки ...

Додано:
hanna_profrozvytok

Дизайн без назви (3)
Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

У межах проєкту «СОС Діти. Програма екстреної допомоги», який реалізовує громадська організація «Фонд «Професійний розвиток Харкова», відбуваються події з психоемоційної та гуманітарної підтримки дітей та їхніх сімей.

Дизайн без назви (2)

Благодійна програма працювала з грудня 2022 по січень 2023 року. За 8 тижнів роботи волонтери допомогли понад 4 000 людей, половина з яких – діти. Волонтери провели близько 100 різних активностей у 14 населених пунктах. Також команда організувала навчання з мінно-вибухової, радіаційної, хімічної безпеки та з надання першої медичної допомоги. Дітям подарували 1 000 кг канцтоварів та матеріалів для творчості й розвитку. Родини дітей також отримали гуманітарну допомогу — близько 15 000 кг продуктових наборів, 2 500 гігієнічних та 2 300 наборів з дитячою гігієною.

IMG_4105Волонтери проєкту за запитом та домовленістю можуть провести заходи в певному населеному пункті чи районі Харківщини. Для цього треба звернутися ГО «Фонд «Професійний Розвиток Харкова» та заповнити форму: https://forms.gle/8UeNaeM6drWR52TE7.

Загальна мета проєкту “СОС Діти” – сприяти захисту сімей та дітей на територіях постраждалих від бойових дій, сімей ВПО, які постраждали від війни та були вимушені переселитися з небезпечних населених пунктів, де проводяться активні бойові дії, до інших регіонів України. Окрім внутрішньо переміщених сімей, на допомогу можуть розраховувати прийомні, опікунські та патронатні сім’ї, діти з інтернатних закладів, багатодітні родини, сім’ї з дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами, одинокі матері чи батьки та вагітні. 

Дизайн без назви (3)

«Ми даємо можливість діткам комунікувати одне з одним, розвиватися, емоційно їх розвантажуємо завдяки арт-терапії, танцям та гімнастиці. Батьків ми не лише підтримуємо продуктами, гігієною, канцтоварами, а й проводимо важливі навчальні заходи з першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки», – розповідає проєктний менеджер Костянтин Кузнєцов.

Цю публікацію виготовлено у межах Програми екстреної допомоги СОС Діти, що впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка. Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю ГО «Фонд «Професійний Розвиток Харкова» та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди СОС. Дитячі Містечка.

Довідка
Фонд «Професійний розвиток Харкова» – громадська організація, яка працює в Україні з 2013 року. Організація підтримує людей у професійному розвитку, дають можливості для отримання нової професії, підвищення своєї кваліфікації, розвитку навичок та свого потенціалу. З початком повномасштабної війни працюють у напрямку психологічної та освітньої допомоги дітям, підліткам та їхнім родинам.
СОС Дитячі Містечка – благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Юні бізнесмени, школярі-змінотворці й освітні міні-хаби - як відновлюють освіту на Миколаївщині та Херсонщині

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців - результати опитування ГО «Проти Корупції»?

У Тернополі експонується виставка про "справи Майдану"

УМПД: міжнародна спільнота має підтримати реформу деінституціалізації для розвитку України

Правозахисники вказують на збільшення кількості обшуків у Криму

Мандрівна виставка «На Зламі» відвідала 50-те місто