Plastic Fantastic: підбиття підсумків проєкту

19 жовтня, команда ГО «Еко Місто» провела пресконференцію за результатами проєкту «Plastic Fantastic». Захід відбувся на базі сортувальної станції і майстерні ресайклінгу, що знаходяться за адресою ...

Додано:
Marina_Zabara

DSC_006
Plastic Fantastic: підбиття підсумків проєкту

19 жовтня, команда ГО «Еко Місто» провела пресконференцію за результатами проєкту «Plastic Fantastic». Захід відбувся на базі сортувальної станції і майстерні ресайклінгу, що знаходяться за адресою вул. Бєлова, 4. Це територія одного з навчальних кампусів чернігівської політехніки. 

DSC_001

Сергій Безбородько, керівник ГО «Еко Місто Чернігів», розповів, що організація не вперше реалізує екологічні ініціативи у партнерстві з Міністерством закордонних справ Чеської Республіки. Рік тому у рамках такої співпраці була створена сортувальна станція на базі Молодіжного центру. «2021 рік став знаковим з точки зору розвитку нашого проєкту. Ми заключили договір з Національним університетом «Чернігівська політехніка» та упродовж цього року зобов’язалися створити умови не тільки для сортування вторсировини, а і для переробки пластику, — зазначив Сергій. — Нашою місією є демонстрація фантастичних властивостей пластику, що можлива за умови налагодження системи його роздільного збору та переробки». 

DSC_006

Учениця 11-го колегіуму Діана Прикота у рамках проєкту «Plastic Fantastic» відчула себе у ролі еко-менторки. Так як одним із просвітницьких напрямків цієї ініціативи була робота з учнями, команда «Еко Місто» провела навчання для еко-менторів із числа старшокласників, які, в свою чергу, працювали з учнями початкової школи. «Вважаю, що за сучасних умов реалізація екологічних ініціатив надзвичайно важлива. Рада бути людиною, яка розповсюджує серед дітей знання про важливість сортування та практичну його сторону», — каже Діана.

DSC_016
Аби привернути увагу до важливості сортування та надати навик проект, крім всього, передбачав вручення кубків «Plastic Fantastic» за найбільшу кількість зібраного пластику у школах. Представники шкіл-переможців цього конкурсу зазначили, що в подібного роду активності діти різного віку завжди залучаються з великим задоволенням. «Це не перша співпраця загальноосвітніх закладів з «Еко Місто» в форматі гейміфікації важливих процесів на екологічну тематику, — кажуть присутні на пресконференції освітяни. — І кожного разу такі активності знаходять відгук серед учнів від мала до велика».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Нововолинськ поділився своїм досвідом у роботі з переселенцями

Безкоштовний доступ до своїх онлайн-курсів надає Вінницька ІТ-Академія

Українців-біженців чекає робота в ІТ після інтенсивного навчання

Семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вікно можливостей для жінок-підприємиць в умовах війни

Декларування в умовах воєнного стану

20 стипендій українським дослідникам та дослідницям на період п’яти місяців у Швеції