Планування успіху – Івано-Франківська обласна рада підтримала серію тренінгів для Акселератора креативних жіночих стартапів

Планування успіху – ініціативу з такою назвою підтримала Івано-Франківська обласна рада для посилення навчальної складової Акселератора креативних жіночих стартапів.16-18 вересня відбувся перший ...

Додано:
Masha Zhukevych

DSC_0416
Планування успіху – Івано-Франківська обласна рада підтримала серію тренінгів для Акселератора креативних жіночих стартапів

Планування успіху – ініціативу з такою назвою підтримала Івано-Франківська обласна рада для посилення навчальної складової Акселератора креативних жіночих стартапів.

16-18 вересня відбувся перший тренінг для Планування успіху. Команді Акселератора вдалося залучити до співпраці успішних та висококваліфікованих тренерів-консультантів, запланувати і провести якісне навчання для учасниць програми акселерації 2019.  Першим тренінгом став психологічний (мотиваційний) тренінг «Подолання особистісних бар’єрів перед зростанням бізнесу або Граблі підприємницького життя та як їх оминати». Що це за граблі і до якої міри підприємець має бути сам собі психологом, а відколи йому варто заручитися підтримкою партнерів? «Відповіді на ці питання є», – запевнила тренер Альона Калібаба.

СМ пишуть про Альону – стартап-євангеліст, CEO креативного простору Chasopys, ідеолог Radar Tech і екcперт Телеком-акселератора, співзасновник Школи українського підприємництва та Міжнародної школи соціального підприємництва SELab. Але це лише незначна частка регалій, якими можна представити цю талановиту та бізнесову жінку.

Більш того відтепер Альона стає ментрисою Акселератора, розпочавши супровід  одної з стартаперок Ірини Дарвай у її шляху до створення школи креативності Academia Nova. Менторство в Акселераторі складає невід’ємну частину програми, оскільки саме за допомогою менторської підтримки учасниці програми Акселерації зможуть вдосконалити себе, якісно розпочати свій бізнес та заручитись підтримкою та дружбою від ментрис на довгі роки.

За результатами тренінгу 10 учасниць – засновниць стартапів підвищать упевненість в собі, здобудуть навички саморегуляції та мотивації, дізнаються про управління власними емоціями, підвищать власну здатність до прийняття рішень, внаслідок чого кожна з учасниць зможе оптимально й ефективно запустити стартап.

В результаті навчання учасниці, завдяки підвищеній мотивації та більшому розумінні себе та свого бізнесу, зможуть підготувати на належному рівні свої презентації для потенційних інвесторів, партнерів та представників торгових мереж і залучити додаткові можливості для свого потенційного бізнесу.

Перший день тренінгу пройшов надзвичайно ефективно: учасниці за допомогою інструментів самоідентифікації визначили свою роль в бізнесі, стратегічні цілі для себе та свого бізнесу на наступні 5 років та розібрались з системними складовими бізнесу.

Кілька вражень про програму першого дня від дівчат:

Сніжана Чорній: Доступно і харизматично. Подобається те, що тренерка дає наочні приклади зі свого досвіду. Загалом, мені все сподобалось. Не нудно. Класна робота з картинками і допомагає робота, коли треба писати. Прописане краще сприймається ніж те, що в голові.

Ірина Дарвай: Тренінг Альони Калібаби – один з тих небагатьох, де ти чуєш відповіді на питання, що турбують. Харизматична спікерка, думки та інсайти якої відгукуються у моїй голові правильно. З першої зустрічі винесла для себе найважливіше і, десь навіть, найболючіше:

  • тімбілдінг, ретрити-без цього ніяк і потрібно знайти те, що цікаво буде всім членам команди;
  • статус-зустрічі щотижня та «блискавки» за алярм-необхідністю
  • візія свого бізнесу та себе на 5 років уперед (і не факт, що ти себе там тоді бачиш)
  • 24/7-така робота не варіант і волонтерство також
  • ти за хоббі чи за бізнес.

Лілія Ганущак: тренінг від Альони це дуже професійне промивання мозку. Після тренінгу настає ефект слона, краще добре задуматись над своїм проектом , ніж жити в ейфорії як все класно! Питання її були сильні, шкода що в мене нема стільки сміливості і впевненості на них відповідати.

Більше про діяльність Акселератора Ви можете дізнатись в наших соцмережах: https://www.facebook.com/accelerator.if

Тренінг проводиться в рамках реалізації проекту «Планування успіху: тренінгова програма Акселератора креативних жіночих стартапів», який фінансується Івано-Франківською обласною радою. Психологічний (мотиваційний) тренінг є підсиленням тренінгової програми Акселератора креативних жіночих стартапів, що створений та діє в межах проекту «B2B Creative Women Network: посилення спроможності жінок у креативних індустріях в м.Івано-Франківськ», реалізація якого стала можливою за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС – на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

DSC_0484

DSC_0485


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Інститут Республіка проводить акцію до Дня незалежності України

Новий проєкт УІНП розвінчує російські міфи про історію південної України

На онлайн-практикумі фахівцям з громад Миколаївщини роз'яснили особливості реформування системи соцзахисту

Результати дослідження впливу COVID-19 на українські підприємства. Підсумки обговорення

Реакція громадянського суспільства України щодо ситуації в Білорусі

«Від участі до дії»: у Дружківці стартував унікальний проєкт